Poprvé promluvil o lásce s Agátou Hanychovou. Mediálního magnáta Jaromíra Soukupa těší, že jeho vztah zastínil vzpomínkový koncert Pocta Karlu Gottovi

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 6. 2022

Necelé tři týdny tvoří Agáta Hanychová (37) partnerskou dvojici s Jaromírem Soukupem (53). Dcera herečky Veroniky Žilkové svou vztahovou novinku potvrdila několika médiím s tím, že to nebude víc komentovat. Teď se poprvé vyjádřil mediální magnát a šéf TV Barrandov ve svém pořadu VIP svět. Redakce ŽivotvČesku.cz exkluzivně zjistila, že ohledně lásky se starším mužem - tedy novým vztahem - se bývalá modelka radila s influencerkou Ornellou Koktovou (29).

"Vím to od prvního dne, kdy mi to řekla. A vlastně se se mnou radila a byla z toho nervózní. Bavila se se mnou o tom, jaké to vlastně je chodit se starším mužem, protože se nikdy nevídala s nikým starším. Do té doby chodila vždy s někým, kdo je věkově přibližně starý jako ona. Tak jsem ji uklidnila, že to není žádný horor," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz Ornella Koktová ohledně nové lásky Agáty Hanychové, která svůj vztah potvrdila, ale více o něm odmítla mluvit.

Poprvé se vyjádřil mediální magnát Jaromír Soukup, kterého těší, že o jeho vztah s modelkou je zájem. "To byste nevěřili, kolik mi volalo lidí, asi dvě stě. Nebylo nic hledanějšího o víkendu na internetu než Soukup a Hanychová. A teď k tomu hlavnímu, jestli to potvrzuji, nebo ne. Nic nepotvrzuji, ale když to říkala Agáta, když potvrdila náš vztah, ale já ženám v zásadě nikdy neodporuji, tak to asi bude pravda. Jsem rád, že vás můj vztah s Agátou zajímá, to svědčí o tom, že vám nejsme lhostejní," řekl v úvodu svého pořadu Jaromír Soukup a o něco později se rozmluvil krátce o svém vztahu znovu.

"Konaly se dva koncerty na počest Karla Gotta, nevím, jestli z toho organizátoři mají radost a tedy Ivana Gottová, ale s Agátou jsme je zastínili," uvedl v pondělí večer Jaromír Soukup ve svém pořadu s názvem VIP svět, když listoval bulvárním deníkem, ve kterém se o jeho vztahu s modelkou psalo.

Vlastník několika mediálních značek Jaromír Soukup v roce 2013 začal tvořit partnerskou dvojici s herečkou Kateřinou Brožovou (54). V roce 2020 pak randil s bývalou partnerkou producenta Františka Janečka (77), operní zpěvačkou Terezou Mátlovou (46). Vztah trval čtyři měsíce. Z předchozího manželství s ekonomkou Moniku Drlíkovou má dospělé děti - Lukáše a Natálii. (Drlíková je sestřenicí podnikatele Martina Nejedlého, pozn. red.)

Agáta Hanychová s bývalým manželem, hercem a hudebníkem Jakubem Prachařem (38) vstoupila v roce 2013 do svazku manželského, v roce 2020 došlo na rozvod. Vychovává dvě děti - syna Kryšpína a dceru Miu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.