Pořádně se zakulacuje. Gábina Soukalová ukázala těhotenské bříško. Její přítel Miloš prozradil termín narození dcery

Profimedia
Těhotná moderátorka Gabriela Koukalová
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 10. 6. 2021

Doma si jasně rozdělili role. Těhotná moderátorka Gabriela Soukalová (31) okouzluje ve společnosti svým půvabem a chlubí se bříškem, její přítel Miloš pracuje na 120 procent, aby se do velkého dne stihlo připravit bydlení pro rodinu. "Do konce měsíce snad budu mít hotovo. Usilovně makám, aby jsme už poslední měsíce byli v klidu," řekl sympatický Miloš pro ŽivotČesku.cz.

Okouzlující moderátorka a mistryně světa v biatlonu Gabriela Soukalová uvítala, že po dlouhé době restrikcí a tvrdých opatření se život pomalu vrací do normálu. Vyrazila do Botanické zahrady v Praze, aby se kochala pohledem na krásné motýly. Půvabná »​těhulka« je ani nemusela moc přemlouvat, aby se s ní »​kamarádili«, protože je možná přitahovalo její výrazné tetování.

Přítel Miloš Kadeřábek do skleníku nevyrazil, protože momentálně neví, kde mu hlava stojí. "Nezlobte se, ale já opravdu teď nemám moc času ani na povídání. Makám od rána do večera, protože už v září máme termín porodu a chci stihnout rekonstrukci. Pevně věřím, že do konce června to zvládnu a ty poslední dva měsíce před porodem už budeme trávit v klidu," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz usměvavý Miloš Kadeřábek, proč si musel výlet za motýly odpustit.

Již dříve podnikatel mluvil o tom, že od společenských akcí si bude muset dát pohov, protože je z něj nyní stavař na plný úvazek, který se rozhodl, že musí pro své holky připravit domov, ve kterém se bude skvěle cítit Gábina i malá dcera, která by měla přijít na svět na konci léta.

"I výběr kočárku jsem nechal na Gábině. Ze mě je nyní opravdu stavař a architekt," prozradil Miloš pro ŽivotvČesku.cz s tím, že nyní před velkým dnem, kdy přivítá na světě dceru, by potřeboval, aby dny měly alespoň 40 hodin.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu