Porod klepe na dveře. Eva Burešová zveřejnila těhotenský snímek, který zachycuje velikost jejího bříška. Je přímo obří

Eva Burešová
Eva Burešová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 8. 2022

Těhotenství herečky Evy Burešové (29) míří do velkého finále. Otcem zatím nenarozeného miminka je Přemysl Forejt (35), se kterým umělkyně tvoří od roku 2020 partnerskou dvojici. "S Evičkou jsme si velmi blízcí," řekl v minulosti pro ŽivotvČesku.cz známý šéfkuchař, který zároveň uvedl, že pokud vstoupí do svazku manželského, rád by tak učinil jen jednou. Aktuálně se umělkyně pochlubila snímkem, na němž je zachycen stín jejího čím dál většího bříška.

Šéfkuchař a herečka ještě nikdy nevstoupili před oltář. Herečka si svatbu cvičně střihla před kamerami, pro jejího partnera však jednoho dne bude reálná svatba úplnou premiérou. "Svatba je věc, o které jsem dříve nikdy neuvažoval. Co bych si přál, tak pokud by k tomu došlo, tak ženit se jen jedenkrát," řekl pro ŽivotvČesku.cz porotce show MasterChef Česko.

Redakci nedávno prozradil spolehlivý zdroj, že se herečka se svým partnerem těší na chlapečka. "Bude to kluk. Takže výbavičku už nakupují barevně do modra," řekl pro ŽivotvČesku.cz zdroj, který si přál zůstat z pochopitelných důvodů v anonymitě. Herečka se doposud k pohlaví miminka oficiálně nevyjádřila, i když uvedla, že už ho s partnerem znají.

V současnosti se Eva Burešová pochlubila fotografií, která dokládá, že její těhotenství je v pokročilém stádiu. Brzy tak zamíří do porodnice. Ke snímku pro své fanoušky do komentáře přidala kvíz, ve kterém si pohrává s interpretací jedné části knihy Malý princ od spisovatele Antoineho de Saint-Exupéryho. "Dnešní otázka zní, co se ukrývá na obrázku? A) klobouk B) hroznýš, co zažívá slona C) máma těsně před prasknutím," uvedla.

Partneři kromě toho, že brzy přivítají na světe prvního společného potomka, si nedávno pořídili v obci Struhařov u Benešova napůl dům s rozsáhlým pozemkem. "Lokalita je poměrně oblíbená, to z ní dělá dostupnost do Prahy," uvedl na dotaz redakce proslulý český realitní makléř Dušan Měchura ze společnosti Nextreality. Redakci se podařilo zjistit, že nemovitost získali za sumu okolo 13 milionů korun, financování pokryla společná hypotéka.

Pro Evu Burešovou a jejího partnera Přemka Forejta nebude rodičovství, až se jejich společný potomek narodí, žádnou neznámou. Dobře ho znají. Z předchozích vztahů mají totiž každý po jednom potomkovi - herečka vychovává syna Nathaniela, se kterým se sem tam pochlubí na Instagramu, šéfkuchař dceru Stellu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.