Porodu se nebojím, cítím se dobře, říká Vendula Pizingerová o svém těhotenství

Vendula se svým mužem Josefem.
Vendula se svým mužem Josefem.
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 9. 2020

Vendula Pizingerová si těhotenství užívá maximálně. Bříško se jí začíná pěkně zakulacovat. Prezidentka Kapky naděje prozradila pro ŽivotvČesku.cz, že z porodu obavy nemá a na svého třetího potomka se moc těší.

Začátkem roku Vendula Pizingerová oslavila osmačtyřicítku a také zjistila, že čeká dítě. Těhotenství oznámila na Instagramu a dočkala se řady krásných gratulací.

Mnoho žen by v jejím věku mělo zdravotní obavy. Proto Vendula chodí na pravidelné kontroly ke svému gynekologovi do pražské porodnice U Apolináře, aby její těhotenství bylo pod častým dohledem lékařů. Pro Život v Česku.cz přiznala, že ale z nadcházejícího porodu strach rozhodně nemá. "Rodila jsem už dvakrát, čeho bych se měla bát," vtipkovala Vendula, která přivede na svět svého třetího potomka na začátku října. "Na miminko se moc těšíme," prozradila pro ŽivotvČesku.cz s tím, že manžel Josef bude u narození prvního společného potomka.

Pohlaví nebude prozrazovat

"Pohlaví miminka si necháváme pro sebe, říkat to zatím nikde nebudeme," dodala Vendula, která po boku svého muže Josefa (32) partnera našla životní štěstí.

Vendula v minulosti neprožívala lehká období. Prvního manžela, hudebního skladatele Karla Svobodu, si vzala v roce 1995. V lednu následujícího roku se jim narodila dcera Klárka, která však ve dvou letech onemocněla leukémií a ve čtyřech letech zemřela. V roce 2005 se páru narodil syn Jakub. Karel Svoboda v roce 2007 spáchal sebevraždu.

Vendula se po smrti Karla Svobody znovu provdala za podnikatele Patrika Auše. Manželství však dlouho nevydrželo. V roce 2015 si vzala o šestnáct let mladšího syna své kamarádky, Josefa Pizingera.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.