Porotce kulinářské show omylem prozradil, že se už natáčí další řada. Půjde o stejné složení

Porotci soutěže - zvleva Přemek Forejt, Radek Kašpárek, Jan Punčochář
Porotci soutěže – zvleva Přemek Forejt, Radek Kašpárek, Jan Punčochář
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 11. 2020

Poslední sérii kulinářské show, kterou vysílala nejsledovanější tuzemská komerční stanice, mají diváci za sebou. Zvítězil v ní dvatřicetiletý Roman Staša. Celá show přinesla řadu emocí, dokonce byly i chvíle, kdy diváci volali po změně porotců. Ovšem už teď to vypadá, že další ročník nepřinese patrně v porotě nové jméno.

"Řada, kterou vyhrál Roman Staša, skončila. My už pracujeme na další řadě. Kvůli covidu se to protáhlo. Takhle řada, která skončila, se vysílala vlastně tři čtvrtě roku. Finálový díl se vysílal 15. ledna. A je dobré, že se nám to podařilo udržet a informace o vítězi nevyšla na povrch," řekl populární šéfkuchař ve vysílání rádia Český rozhlas Dvojka a nepřímo tak potvrdil, že nadcházející ročník bude beze změn, pokud jde o porotu. Uvedl totiž, že půjde o třetí řadu, ve které je porotcem. Kašpárek se svými kolegy natočili celkem dvě ze čtyř řad a pátá řada soutěže pro ně bude ve stejném složení tedy třetí.

Na Nově možná ale chystají pro diváka překvapení. A ze strategických důvodů o dalším ročníku nechtějí mluvit. "V tuto chvíli nebudeme nadcházející ročníky soutěže MasterChef komentovat," řekla pro ŽivotvČesku.cz PR koordinátorka pořadu Bohumila Skalická.

I když se objevila na porotu kritika, a to především v souvislosti s tím, že se divácky neoblíbené Pavlíně Lubojatzky (25) podařilo provařit až do finále, realita je taková, že složení zkušených šéfkuchařů Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář je stále divácky atraktivní. Nova tak možná nechce sahat k experimentům, které by divák nemusel ocenit.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.