Porotci mě nejdřív měli za nezodpovědného floutka, říká Vojta Urban z MasterChefa. Popsal, jaké byly reakce na jeho vztah v soutěži

Vojta a Bětka
Vojta a Bětka
Foto: Se svolením TV Nova
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 10. 2022

Poté, co oblíbený lifestylový kouč a soutěžící z kulinářské show MasterChef Vojta Urban (29) přiznal, že je ve vztahu se svou krásnou soupeřkou Bety Minaříkovou (28), rozvířila informace vody českého showbyznysu. A vzhledem k tomu, že vyhrát může jen jeden z páru, je jejich láska trochu kontroverzní. "V dnešní době je vaření takový fenomén, že láska prochází žaludkem," řekl o jejich vztahu pro ŽivotvČesku.cz šéfkuchař Radek Kašpárek. Nyní se sám Vojta Urban na sociální síti svěřil, jaké byly reakce poroty, když se jejich malé tajemství provalilo.

Sympatický mladý pár si podle svých slov padl do oka už během castingů, kde po sobě začali pokukovat. Již během prvního natáčecího víkendu přitom bylo jasné, že mezi nimi přeskočila jiskra, která zatím rozhodně nevyhasíná. Na sociální síti Instagram mladý pár uvedl, že už jsou spolu téměř půl roku.

V živém vysílání se dvojice mimo jiné rozpovídala o tom, jaké byly reakce poroty, když veřejně přiznali, že nejsou pouze soupeři, ale jsou pár. "Ze začátku jsem měl pocit, že ze mě porotci mají dojem takového lehkovážného floutka a že to neberu tak vážně, jak bych měl, a že mě třeba Bety rozptyluje. Potom se to ale zlomilo a pochopili, že mi na soutěži záleží," popsal situaci v kuchařském klání Vojta Urban.

"Báli jsme se a bylo nám jasné, že to může být drsné, jakmile s tím vztahem půjdeme ven. A samozřejmě se stalo, že si pro nás připravili různé výzvy a postavili nás na některé úkoly proti sobě, což bylo těžké. Báli jsme se, abychom třeba nemuseli jeden druhého vyřadit," svěřilo se zamilované duo.

Kromě lásky k jídlu Vojtu a Bety spojuje také záliba ve sportu. Zatímco mladý muž se pyšní vypracovanou muskulaturou, která mu v roce 2019 dokonce přinesla vítězství v soutěži Muž roku, a ve svém zaměstnání se zabývá mimo jiné fitness poradenstvím, jeho něžnější polovička je fanynkou snad všech myslitelných druhů sportu a ráda by jednou měla penzion s restaurací na horách.

"V dnešní době je vaření takový fenomén, že láska prochází žaludkem. A umím si představit, že dnešní moderní žena hledá nejenom muže, který ji ochrání, je pohodový parťák, zasměje se s ním, ale přidanou hodnotou je, že umí uvařit dobrý pokrm," řekl pro ŽivotvČesku.cz ohledně nové lásky v pořadu MasterChef mnohonásobný držitel michelinské hvězdy a jeden z hvězdných porotců Radek Kašpárek.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.