Poslanec Jan Skopeček pokřtil dceru, režisér Strach se stal kmotrem. Jsem pyšný a šťastný táta, říká politik

Křtiny dcery Jana Skopečka
Křtiny dcery Jana Skopečka
Foto: Se svolením Jana Vlčka
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 9. 2021

Poslanec za ODS Jan Skopeček (40) a jeho manželka Lucie v neděli v 11 hodin křtili dceru Terezu Alenu Skopečkovou. Jedním z kmotrů rozkošné holčičky byl i režisér Jiří Strach (47). Přítomný byl i její starší bratříček. "Zvládlo to i naše torpédo Honzík aniž by v kostele něco rozbil," řekl Jan Skopeček pro ŽivotvČesku.cz.

Křest malé Terezky proběhl v neděli v 11 hodin v kostele Svatého Františka z Assisi v Praze. Poslanec za ODS obřad popsal jako nádhernou a výjimečnou událost. Kromě rodiny se ho zúčastnil i režisér Jiří Strach, který je holčičce kmotrem.

"Jako pyšný a šťastný táta vám chci říct, že Terezka Alena Skopečková včera přijala křest svatý. I když to bylo s pláčem, dokázal kněz křest bez problémů dokončit. Zvládlo to i naše torpédo Honzík aniž by v kostele něco rozbil," řekl Jan Skopeček pro ŽivotvČesku.cz.

Režisér Jiří Strach vyzdvihl především nezničitelnost víry. "Stal jsem se hrdým a dojatým kmotrem Terezky Aleny Skopečkové. Křest a víru v boha se nepovedlo zlikvidovat ani jakobínům, ani nacistům, ani bolševikům. A přežije i dnešní šílenou dobu plnou pyšného blouznění," uvedl pro ŽivotvČesku.cz úspěšný režisér a nyní pyšný kmotr.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.