Poslední dobou už necestuji sama, říká Denisa Nesvačilová. Femme fatale Petra Kolečka mizí z Česka

Denisa Nesvačilová a Petr Kolečko
Denisa Nesvačilová a Petr Kolečko
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 2. 2023

Po divokém období, kdy se Denisa Nesvačilová (31) stala součástí milostného trojúhelníku se scenáristou Petrem Kolečkem (38), o jehož přízeň musela bojovat s jeho přítelkyní Anetou Vignerovou (35), pocítila, že přišel čas zvolnit a odpočinout si. V plánu má proto v brzké době zmizet z Česka a vyrazit na pořádnou dovolenou. A jak naznačila, nepojede sama. Lze si jen domýšlet, že společnost viditelně šťastné herečce bude dělat právě Petr Kolečko. Pro ŽivotvČesku.cz popsal špičkový psycholog Jeroným Klimeš (55), že Denisino štěstí by nemuselo mít dlouhého trvání. Snadno se podle něj může stát, že vztah se známým režisérem a scenáristou skončí stejně, jako dopadly jeho předchozí vztahy.

Jednou z nejsledovanějších kauz uplynulého roku se stal milostný trojúhelník notoricky nevěrného Petra Kolečka, jeho partnerky Anety Vignerové a herečky Denisy Nesvačilové, která někdejší vítězce soutěže Miss ČR muže přebrala bez ohledu na to, že spolu s předchozí přítelkyní vychovává malého syna.

Poté, co se tato skutečnost provalila, následovalo kolečko návratů a rozchodů, kdy přistižený svůdník chvíli nevěděl, které ze svých partnerek má dát přednost. Situaci za něj tak vyřešila Aneta Vignerová, která se s ním před Vánoci roku 2022 definitivně rozešla.

Od té doby se Petr Kolečko i Denisa Nesvačilová raději odmlčeli. Na veřejnosti se neobjevují ani spolu, ani každý zvlášť, sociální sítě pak plní převážně příspěvky, které se týkají jejich práce. S jistotou tak nešlo říct, zda jejich »křehká láska«, jak aférku scenárista nazval, stále trvá.

To se změnilo nyní, protože Denisa Nesvačilová poskytla televizi CNN Prima NEWS rozhovor pro pořad ShowTime, kde promluvila o svých plánech, které se týkají cestování. Přestože nebyla úplně konkrétní, její odpovědi leccos naznačily.

"Chystám se na jaře na hezkou dovolenou. Budu mít po premiéře v divadle, tak to bude asi na 10 dnů. Ještě zmizím v létě, jestli se mi to podaří, a to možná na celý měsíc, protože bych si přála aspoň měsíc opravdu nedělat vůbec nic," vysvětlila v rozhovoru herečka s tím, že si skutečně potřebuje odpočinout.

V minulosti prý byla krásná zrzka zvyklá cestovat sama, ale to se podle jejích slov změnilo. "Poslední dobou už necestuji sama a musím říct, že je to skvělé a osvěžující. Je fajn mít někoho, kdo s vámi na dovolenou letí, je tam s vámi a hraje s vámi žolíky. Stačí mi, když se na mě někdo ráno usměje, dá mi pusu a já ho pak porazím v kartách a vyložím mu z ruky," prozradila detaily ze svého soukromí.

Přestože nikoho přímo nejmenovala, velmi pravděpodobně myslela právě Petra Kolečka, se kterým měla potají vyrazit na exotickou dovolenou v době, kdy se scenárista pokoušel slepit svůj vztah s matkou svého syna Anetou Vignerovou.

Jak se na pravděpodobně nejdivočejší milostnou rošádu loňského roku dívá věda, konkrétně psychologie, pro ŽivotvČesku.cz popsal renomovaný psycholog a odborník na partnerské vztahy Jeroným Klimeš, který se s páry v různých krizích ve své praxi setkává často. Nastínil, že pokud si ženy začnou vzájemně přebírat muže, obvykle nevítězí nikdo.

"Když už ten pán v minulosti rodinu opustil, může se celkem právem obávat, že jí v budoucnu může potkat totéž. Protože její nový partner očividně řeší potíže ve vztahu tím způsobem, že jednoduše změní lokál," uvedl pro ŽivotvČesku.cz a připomněl, že se v případě Anety Vignerové nejedná o první partnerku Petra Kolečka, která byla opuštěna i s dětmi. Podobný osud potkal již jeho první manželku, se kterou má dva syny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.