Reklama:

Poslední prázdninový víkend bude chladný a bohatý na srážky. Místo léta nás čeká podzimní počasí, říká Dagmar Honsová

Počasí - Ilustrační snímek
Počasí – Ilustrační snímek
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 8. 2021

Poslední prázdninový víkend bude připomínat spíše podzim než léto. Teplotně bude asi o 5 °C nižší chladnější, než je dlouhodobý průměr. To znamená, že teploty se nedostanou ani nad příjemných 20 °C. Podle meteoroložky Dagmar Honsové oblačnosti začne ubývat až s příchodem září. "Poslední prázdninový týden bude chladný a bohatý na srážky," řekla pro ŽivotvČesku.cz odbornice na počasí.

Reklama:

Ve čtvrtek bude zataženo až oblačno, občas déšť nebo přeháňky, ojediněle bouřky. Odpolední teploty 15 až 19 °C.

V pátek bude oblačno až zataženo, občas déšť nebo přeháňky, ojediněle bouřky. Ranní teploty budou klesat na 11 až 7 °C. Odpolední teploty 15 až 19 °C.

Reklama:

"V sobotu lze očekávat, že bude poměrně zataženo až oblačno, občas déšť nebo přeháňky, ojediněle bouřky. Ranní teploty budou klesat na 11 až 7 °C. Odpolední teploty 15 až 19 °C," prozradila Dagmar Honsová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že v neděli se rozhodně počasí neumoudří.

"V neděli bude oblačno až zataženo, občas déšť nebo přeháňky, ojediněle bouřky. Ranní teploty budou klesat na 11 až 7 °C. Odpolední teploty 15 až 19 °C," dodala meteoroložka pro ŽivotvČesku.cz.

Teprve až první školní den se počasí vylepší. Ve středu bude podle meteoroložky oblačno, přechodně až polojasno, místy přeháňky. Ranní teploty budou klesat na 12 až 8 °C. Odpolední teploty 18 až 22 °C.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: