Poslední snímky ze života fotbalisty Josefa Šurala. Je to přesně rok od jeho smrt

Josef Šural před rokem zemřel.
Josef Šural před rokem zemřel.
Foto: archiv JŠ
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 4. 2020

Loni 29. dubna zemřel na následky autonehody talentovaný fotbalista Josef Šural (†28). Vdova po velkém talentu Denisa bude brzy znovu maminkou.

Josef jako jediný ze sedmi hráčů Alanyasporu nepřežil noční havárii pronajatého minibusu, a to když během návratu ze zápasu v Kayserisporu při havárii vozidla z něj vypadl. Do cíle chybělo pět kilometrů. K osudné tragédii nemuselo vůbec dojít...

Bratr vzpomíná

Manžel Denisy, táta dcerušek Melissy Denisy (v době tragédie jí byly dva měsíce) a Vanessy Alex (5) si život v Turecku pochvaloval. Pak se ale stala osudná tragédie, která jeho nejbližší změnila život. navždy. „Už je to rok, ale myslím na něj každý den před spaním a ve středu se za ním vydám,“ chystal se k hrobu obránce brněnské Zbrojovky Jakub Šural - jeden ze tří bratrů Šurala.

Dnes nový život žije i vdova po talentovaném fotbalistovi. Našla si muže, se kterým se jí lépe zapomíná na smrt manžela. „Denisa je ve vysokém stadiu těhotenství,“ prozradil Blesku člověk z okruhu blízkých přátele Denisy Šuralové, které nikdy ze svého srdce fotbalovou legendu nikdy nevymaže.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.