Poslední týdny před narozením miminka si manželé Marešovi užívají. Leoš se pochlubil láskyplným videem

Leoš Mareš s manželkou Monikou
Leoš Mareš s manželkou Monikou
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 1. 2022

Leoš Mareš (45) v říjnu oznámil, že s manželkou Monikou (40) čeká prvního společného potomka. Ten se na svět podívá už v březnu letošního roku a jeho rodiče si tak nyní vychutnávají poslední týdny ve dvou. Oblíbený moderátor zveřejnil láskyplné video z dovolené v horách, kde u bříška jeho manželky leží spokojený pes a výhled z okna je přímo okouzlující.

Monika a Leoš Marešovi patří mezi nejkrásnější a nejobdivovanější páry českého showbyznysu. Fanoušci se nemohli dočkat, až manželé oznámí, že budou rodiči. Novinku sám moderátor sdělil prostřednictvím sociálních sítích 14. října a termín, kdy miminko přijde na svět, se kvapem blíží. "Klokan přiletí v březnu," napsal Leoš Mareš k obrázku, na kterém čáp nese dítě v šátku.

Termín narození prvního společného potomka se Leoši Marešovi a jeho manželce kvapem blíží. Krásná Monika si tak nyní může užívat poslední týdny s bříškem a manželé mají poslední příležitost strávit nějaký čas jen ve dvou, než budou navždy tři. Odjeli si tak vychutnat zimní počasí do pohoří Dolomity v Itálii, odkud se moderátor v sobotu pochlubil láskyplným videem.

Na záběrech leží Monika Marešová na odpočívadle, její bříško vykukuje z pod deky a hlídá ho spokojený pes. Obrovské okno pak poskytuje výhled na zasněžené hory a azurové nebe ozdobené bílými mraky. Je vidět, že poslední dny jen se svou manželkou si umí Leoš Mareš, který se stane otcem už potřetí, náležitě užít. Gratulaci a vzkaz svému kolegovi ke třetímu dítěti poslal před časem přes ŽivotvČesku.cz jeho kolega.

"Já Leošovi přeji, ať zvládne to druhé kolo. On už má poměrně velké děti, tak doufám, že si vzpomene na všechny přebalovací techniky, uklidňovací techniky, které k děťátku patří. Já mu to ze srdce přeji," řekl pro ŽivotvČesku.cz herec, moderátor a zpěvák Roman Vojtek.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.