Postava modelky a nestárnoucí půvab. Hvězda seriálu Superman Teri Hatcherová v 56 letech klame tváří i tělem

Herečka Teri Hatcherová v seriálu Superman
Herečka Teri Hatcherová v seriálu Superman
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 10. 2021

Devadesátá léta byla pro televizní zábavu dobou rozkvětu. Vzniklo mnoho populárních seriálů, které zůstávají v oblibě dodnes. Americká herečka Teri Hatcherová (56) se zapsala do povědomí diváků jako ambiciózní novinářka Lois Laneová v seriálu Superman, který se dočkal celkem 88 epizod a čtyř sérií. Od premiéry uběhlo dlouhých 28 let, ale krásná brunetka vypadá i po takové době stále skvěle a rozhodně se udržuje fit.

V roce 1993 měla premiéru první řada dobrodružného sci-fi seriálu Superman – příběh komiksového hrdiny, který zachraňuje svět a zároveň prožívá lásku a strasti života smrtelníků. Hlavní postavu novinářky Daily Planet Lois Laneovou si zahrála tehdejší hvězda »bondovky« Zítřek nikdy neumírá Teri Hatcherová. Společně s kolegou Deanem Cainem (55) alias Clarkem Kentem vytvořili dvojici, které rozhodně nechyběla potřebná chemie.

"Bylo to vzrušující. Do popředí se dostala hlavně romantika, vztah a komedie. Byl to zcela nový přístup versus ty akční souboje a záchrana světa, což je klasika. Clark (Clark Kent, hlavní postava seriálu, pozn. red.) byl skutečný chlap a Superman jenom kostým, který oblékal. Postupem času jsem dala přednost Clarkovi namísto Supermanovi. Tehdy jsme měli myslet na to, že pracujeme na něčem výjimečném, ale neudělali jsme to. Teď se na to zpětně dívám a říkám si, že jsme pracovali vážně tvrdě. Snažili jsme se těm postavám dát jiskru, aby to působilo hlavně věrohodně a lidsky. Při natáčení čtvrté řady seriálu jsem byla ve čtvrtém měsíci těhotenství a uvědomila jsem si, že nechci být takovým rodičem, který je zavalen prací," řekla Teri Hatcherová, jak uvedl server Closerweekly.com.

Z druhého manželství s hercem Jonem Tenneyem (59) má třiadvacetiletou dceru Emerson Rose, která podědila matčinu krásu. Teri Hatcherová vypadá ve svém věku skvěle a udržuje si také štíhlou postavu. "Cvičení se pro mě stalo zdrojem pohody, nikoli nějakým prostředkem k tomu, abychom nazí vypadali dobře. Konečně jsem našla způsob, jak se cítit dobře ve vlastním těle," dodala herečka pro magazín People.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.