Reklama:

Potetovaná Popelka s růžovými vlasy a špičatými nehty. Tereza Mašková nazpívala vánoční hit Ivety Bartošové Tři oříšky

Tereza Mašková
Tereza Mašková
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 12. 2023

Ikonická melodie Karla Svobody, bez které si pohádku Tři oříšky pro Popelku lze jen stěží představit, získala další podobu. Píseň »Tři oříšky«, kterou nazpívala Iveta Bartošová v roce 1998, nyní ve svém podání představila i zpěvačka Tereza Mašková. Videoklip, kterému dominuje netradiční potetovaná princezna s růžovou hřívou a dlouhými nehty, budí velké emoce. Zpěvaččini fanoušci jsou nadšení, někteří dokonce tvrdí, že tato nejnovější verze předčila tu od popové princezny Ivety Bartošové. Moderní Popelce se daří i v soukromí. O plánované svatbě promluvila pro ŽivotvČesku.cz již před časem.

Reklama:

Vánoční překvapení si pro své fanoušky připravila vítězka SuperStar Tereza Mašková. Zpěvačka s růžovými vlasy nazpívala ikonickou píseň, jejíž melodie hladí po duši posluchače a diváky již od sedmdesátých let.

Reklama:

"Už je to 50 let od vydání filmu, a za pár dní to bude 25 let od vydání původní verze od Ivety Bartošové. A já s pokorou děkuji, že jsem mohla tuhle ikonickou píseň také nazpívat," napsala oblíbená zpěvačka k úryvku z nového klipu na svém instagramovém profilu.

Terezini fanoušci zbrusu novou verzi vnímají jako velmi povedenou, najdou se ale i tací, kteří dávají přednost původní verzi. Ve videoklipu, který píseň doprovází, se Tereza Mašková prohání ve sněhu v princeznovských šatech. V zasněženém lese jsou zpěvaččiny růžové vlasy ještě výraznější než normálně.

Tereza Mašková prožívá velmi nabité pracovní období. Donedávna se kromě zpívání intenzivně věnovala i společenským tancům. Do čtvrtého kola tančila v soutěži StarDance, kde se svým tanečním partnerem sklízela úspěch. Vítězka Česko Slovenské SuperStar z roku 2018 brala vyřazení sportovně a po vypadnutí se opět naplno ponořila do své práce.

Muzikantce se daří i v soukromém životě. Poté, co dva roky odkládala svatbu se svým snoubencem Oliverem Žilákem, letos v červnu na Instagramu oznámila, že svatba proběhne na Den dětí v roce 2024. Pro ŽivotvČesku.cz ještě v polovině roku 2022 plánovala veselku na tento rok. "Co se týká svatby, tak s tou spíš počítáme na rok 2023. Řekli jsme si, aby to bylo v klidu, jak my chceme, prostě na pohodičku. Chceme si všechno promyslet, aby to bylo podle našich představ, a uvidíme, jak to půjde dál," řekla Tereza Mašková pro ŽivotvČesku.cz. Nyní už zná »novodobá Popelka« pevný termín, kdy se stane vdanou paní.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: