Reklama:

Potvora Alexis z Dynastie nestárne. Joan Collinsová je v 88 letech stále vitální a její vzhled bere dech

Herečka Joan Collinsová
Herečka Joan Collinsová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 11. 2021

Seriál Dynastie byl především v 80. letech a na počátku 90. let velkým diváckým hitem. Velkou zásluhu na tom měla herečka Joan Collinsová (88), která ztvárnila potvoru Alexis. Přestože od oslav kulatých 90. narozenin ji dělí už jen rok a půl, dnes vypadá stejně dobře jako před 30 lety, kdy začala seriál natáčet. To, že se o svou pleť stará od mládí, nyní přináší ovoce.

Reklama:

Joan Collinsová je aktuálně jednou z nejstarších aktivních amerických hereček. I v 88 letech se vrhá do nových projektů a ještě letos s ní vyjde nový seriál s názvem Glow & Darkness. Energie má na rozdávání a navíc bere dech svým vzhledem, protože působí alespoň o 20 let mladší. Sama přiznává, že dnes ji zachraňuje make-up. "Měli byste mě vidět po probuzení. Můj obličej je bledý jako stěna," řekla herečka v rozhovoru pro magazín You.

Reklama:

Ani make-up by ale nesvedl zázraky, kdyby herečka neměla dobrý základ. Recept seriálové Alexis jak nestárnout je přitom neuvěřitelně jednoduchý, jen je třeba ho poctivě dlouhodobě dodržovat. "Nevyjdu z domu, aniž bych se namazala opalovacím krémem. Tímto způsobem chráním svůj obličej před škodlivým zářením už od dob, kdy mi bylo 20," prozradila Collinsová.

Na výrazném líčení Joan Collinsové je vidět, že je velkou fanynkou kosmetických produktů. Ani náročný look jí ale nezabere hodiny před zrcadlem. "I s nalepením umělých řas strávím nanášením make-upu maximálně půl hodiny. Říkám tomu, že si nahazuji fasádu," zasmála se nestárnoucí herečka.

Herečka nedovolí, aby ji věk jakkoliv omezoval. Proto si dělá, co se jí zachce. "Když si budu chtít vzít koženou bundu, tak si ji vezmu. Když půjdu na pláž, tak se nebudu stydět a obléknu si bikiny. Oblečení je mou vášní a nevzdám se ho proto, že by některým mohlo připadat nevhodné, že ho nosím," dodala Joan Collinsová, která je i v 88 letech ikonou a mnoha ženám může být díky své odvaze vzorem.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: