Pozitivně testovaná Eva Burešová otevřeně: Říkám si, jestli je to vážně covid-19, zamyslela se

Herečka Eva Burešová
Herečka Eva Burešová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 10. 2020

Hvězda momentálně nejpopulárnějšího seriálu a porotkyně show plné kostýmů a proměn Eva Burešová (27) je v domácí izolaci a svádí boj s koronavirem. V karanténě jí dělá společnost syn, který měl ale test negativní. Burešová se svěřila s tím, že občas pochybuje, zda má skutečně nemoc covid-19.

"Já jsem zatím v pohodě. Spíše mám pocit, jako by šlo o klasické nachlazení. A zcela upřímně vůbec nevím, kde jsem to mohla chytit. Všude kde jsme, tak nás hodně chrání," uvedla Eva Burešová pro ŽivotvČesku.cz. V domácí izolaci by měla být deset dnů.

Později na svém instagramovém profilu doplnila další detaily, jak nemoc v jejím těle probíhá.

"Covid pozitivní den dva - zatím jsem stále stejná, pořád mám průběh, jako když jste lehce nachlazení, čich mám, chuť mám, tak si říkám, jestli je to covid, jestli se tam nemohl někdo splést a není to jen nachlazení nebo chřipka," uvedla představitelka Týny ze seriálu Slunečná.

"Vím, že každý ten průběh má jiný, že ztráta čichu může přijít i později. Nedovoluji si to zlehčovat, nejsem lékař. Tuším, že to může být ještě horší a že to možná ještě všechno přijde," doplnila sympatická herečka.

Populární show Tvoje tvář má známý hlas si v sobotu večer ujít nenechala, ale nový díl sledovala zachumlaná pod dekou. Čas si krátí sledováním seriálů a také navléká korálky.

Eva Burešová také uvedla, že uvažovala, že by výtvory z korálků i poslala fanouškům, ale pak si uvědomila, že od osoby v izolaci to není dobrý nápad. Burešová také přiznala, že nemoc bere i jako čas na zastavení v uspěchané době. Šla z projektu do projektu a nyní má šanci zpomalit rychlé životní tempo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.