Pozor, tohle není sestra Moniky Binias, ale matka. Plavovlasá influencerka prozradila rodinné tajemství dlouhověkosti

Se svolením Moniky Binias
Monika Binias (vlevo) se svou matkou
Foto: Se svolením Moniky Binias
Alžběta Staňková | Redaktorka
alzbeta.stankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 10. 6. 2022

Přestože je influencerka a vztahová koučka Monika Binias (49) již babičkou, stále si udržuje mladistvý elán a její věk by jí nejspíš nikdo netipoval. A při pohledu na její maminku se není čemu divit, působí totiž spíše jako její starší sestra a generační rozdíl není příliš patrný. "Bude to asi hlavně v genech, moje babička také vypadala dlouho svěží," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz Monika Binias.

Jablko nepadá daleko od stromu, a tak je již naprosto jasné, komu vděčí Monika Binias za svůj mladistvý vzhled. Na sociální síti se totiž pochlubila společnou fotografií s maminkou, která vypadá spíše jako její starší sestra. Obě dámy si společně vyrazily na výlet na turisty oblíbený zámek Konopiště a sršely u toho dobrou náladou a energií.

"Nejspíš za to vděčíme hlavně genetice, protože moje babička byla také dlouho svěží. A pokud jde o to, zda děláme v rodině něco jinak, moc toho nebude. Jsme všichni nekuřáci, což má určitě vliv, protože pak se objevují mimické vrásky, pleti to nesvědčí a jsou z toho ošklivé zuby. Když už se pije, tak spíše střídmě. Nikdo z nás vysloveně divokým večírkům neholduje. Snažíme se jíst hlavně zdravě," vyjmenovala pro redakci ŽivotvČesku.cz Monika Binias vše, co by podle jejího názoru mohlo na mladistvý vzhled mít vliv.

"Také u nás všichni pěstujeme dlouhodobé vztahy. Spokojenost v manželství také pomáhá. Zkrátka pak člověk zbytečně netýrá ani svoje tělo, ani svou duši," řekla pro ŽivotvČesku.cz žena, která své životní štěstí našla v náručí mladšího hokejisty Petra Biniase (25). Její svěžest je nejspíš jedním z důvodů, proč pro pár velký věkový rozdíl není překážkou.

Důležitý je podle Moniky Binias také intimní život, který zvláště ženám pomáhá snášet stárnutí s větší lehkostí. "Samozřejmě se občas stane, že někdo je mentálně starý už ve dvaceti, potom to nefunguje, ale na druhou stranu jsou lidé, jako jsou třeba moji rodiče, kterým to v posteli klape celoživotně. Myslím, že pro ženu kolem těch 45 let je pravidelný sex možná ještě důležitější než třeba ve dvaceti. Všechny ty hormony, stárnutí a další věci se pak daleko lépe snáší," prozradila pro ŽivotvČesku.cz s potutelným úsměvem blond influencerka a naznačila, že v této oblasti si rozhodně nemá na co stěžovat.

Influencerka Monika Binias (49), která co nevidět oslaví své 50. narozeniny, se rozhodně p...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu