Pozor, toto není Billie Eilish inkognito v Česku. Mladá česká zpěvačka Anna Slováčková pouze změnila vlasovou vizáž

Anna Slováčková
Anna Slováčková
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 6. 2022

Pohledná zpěvačka Anna Julie Slováčková (26) po návratu z Turecka nepřekvapila jen opálenou pletí, ale také novým účesem, který mohl na první pohled budit dojem, že si místo oblíbené české umělkyně na premiéru nového filmu Elvis vyrazila americká hvězda Billie Eilish (20). Anna Slováčková si na svých vlasech dává záležet, především pak proto, že o ně před časem kvůli léčbě rakoviny přišla. "Naordinovala jsem si zákazy jako třeba nechodit spát s mokrými vlasy, nemít je příliš dlouho zabalené v ručníku a tak," prozradila pro ŽivotvČesku.cz, jak o svou hřívu pečuje.

Anna Julie Slováčková se nedávno vrátila z rodinné dovolené v Turecku, kam nakonec nečekaně nevyrazila s oběma rodiči, ale pouze s otcem Felixem Slováčkem (79).Její neméně slavná matka Dáda Patrasová (66) totiž byla ze zájezdu vykázána a měla co dělat s žehlením vlastní ostudy, kterou si utrhla svou květnovou autonehodou a následnou nedůstojnou procházkou po Praze.

Mladá umělkyně po návratu vyrazila do společnosti na premiéru nového filmu Elvis, kde překvapila svým novým účesem. Vlasy má nyní sestříhané a odbarvené na velmi výraznou blond, a tak je momentálně velice podobná jiné mladé zpěvačce, americké popové hvězdě a ikoně dnešní mládeže Billie Eilish, (20) která nazpívala mimo jiné titulní píseň k nejnovější Bondovce.

"Vlasy se mi daly do pořádku naštěstí v zásadě samy. Samozřejmě jsem ale dodržovala všechno, co mi poradila moje kadeřnice, kam chodím už asi pět let. To znamená, že jsem si naordinovala zákazy jako třeba nechodit spát s mokrými vlasy, nemít je příliš dlouho zabalené v ručníku a tak. Samozřejmě mi také pomohla vybrat vhodné produkty, abych nemusela sahat po běžných z drogerie, které nebývají tolik kvalitní," uvedla Anna Slováčková pro ŽivotvČesku.cz ohledně toho, jak momentálně o svou hřívu pečuje a jak to dokázala, že se její kadeře po zátěži z léčby rakoviny poměrně rychle daly do pořádku.

"Zdravotně už jsem naštěstí v pořádku, cítím se stále stejně dobře, nepozoruji žádnou změnu," dodala mladá žena ohledně rakoviny prsu, kterou prodělala v roce 2019, kdy podstoupila sérii chemoterapií a následně operaci, při které jí byl nádor z těla odstraněn.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.