Pravda o citech Jakuba Štáfka. Řeknu vám, čím mě dostala, prozradil o krásné Dominice herec

Jakub Štáfek a jeho krásná snoubenka Dominika.
Jakub Štáfek a jeho krásná snoubenka Dominika.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 8. 2020

Řadí se k lidem, kteří by svůj talent mohli rozdávat druhým na potkání a ještě by mu hodně zbylo… Jakubovi Štáfkovi (29) se daří nejen v herecké branži, ale i ve sportu nedávno předvedl, že má srdce bojovníka. Pokud jde o city, tak ty patří jen jedné, o které dokáže populární herec mluvit neuvěřitelně krásně.

Partnerka herce Dominika Doležalová (28) je ženou, se kterou Jakub už řadu měsíců tvoří pár. Poprvé prozradil, čím mu krásná zrzka lidově řečeno zamotala hlavu. "Moje partnerka je holka do nepohody, tím mě zkrátka dostala," řekl pro ŽivotvČesku.cz populární herec, který nikdy o ženy neměl nouzi.

Jakub zatím nepřemýšlí o rodinném životě a dětech, protože před sebou má několik výzev. A jak je u něj zvykem, když si dá něco do hlavy, dotáhne to k dokonalosti.

"Teď se připravuji na jeden zápas, ale nemohu říct k tomu žádné detaily. Zároveň připravuji film a jsem toho plný, to mě teď hodně zaměstnává," upřesnil sympatický herec pro ŽivotvČesku.cz.

Jakub si našel partnerku, která ve filmovém světe není žádnou neznámou. Jako maskérka se podílela na kriminálce Specialisté a i na jiných projektech. Je tak jasné, že tahle sympatická dvojice si doma má rozhodně o čem povídat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.