Před 11 lety Denis Lacho bojoval s Benem Cristovaem o titul SuperStar. Teď ho lépe živí zcela jiná práce

Ben Cristovao a Denis Lacho
Ben Cristovao a Denis Lacho
Foto: Profimedia
Pavel Vičar | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 10. 2021

Zpěvák Denis Lacho (27) patřil společně s Monikou Bagárovou (27) a Benem Cristovaem (34) k výrazným účastníkům první řady show Česko Slovenská SuperStar, kterou diváci spatřili na svých obrazovkách v roce 2009. I když mu u nohou klečelo po soutěži tisíce fanynek, vydal se nakonec jinou cestou. Dlouhých 11 let od své účasti v pěvecké show změnil obor. "Hudbě se věnuji stále, ale už to není moje hlavní zaměstnaní, je to jen koníček, se kterým ale nikdy neskončím," řekl pro ŽivotvČesku.cz Denis Lacho.

Když se poprvé postavil na pěvecké pódium talentové show, byl Denis Lacho ještě v pubertě a jako všichni ostatní doufal, že se po soutěži bude živit jen hudbou. To se mu chvíli dařilo, nakonec ale zvolil úplně jiné zaměstnaní, které mu dávalo finanční jistotu.

"Hudbu mám stále rád, ale je to takový vedlejší příjem. Primárně se věnuji práci v marketingu. Na hudbu jsem ale nezanevřel. Hodně nahráváme, mám svoji kapelu, se kterou vystupujeme a také zpívám v projektu Good Mood Band, kde mám tu čest hrát se skvělou kapelou Richarda Müllera," prozradil hudebník pro ŽivotvČesku.cz ke svému životnímu koníčku.

Na soutěž, která mu změnila život, má jen ty nejlepší vzpomínky. "Je to už 11 let. Na SuperStar budu vždy vzpomínat v dobrém. Byla to skvělá životní zkušenost, která mě toho hodně naučila a díky které jsem potkal hodně šikovných a zajímavých lidí. Musím se ale přiznat, že loňský ročník byl první od toho mého, který jsem intenzivně sledoval a jsem rád, že soutěž pokračuje dál, protože máme velké množství talentovaných zpěváků, kteří mají možnost ukázat, co v nich je," uvedl Denis Lacho pro ŽivotvČesku.cz.

Bývalý finalista SuperStar je v současnosti spokojený i v osobním životě. "Mám už více než tři roky úžasnou manželku, skvělou práci, která mě velmi baví a nově máme malého psa z útulku. Také jsem zůstal u fotbalu, který pořád hraji, to mě asi nikdy nepustí," dodal pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.