Před 18 lety se ucházela o korunku krásy, nyní o místo v zastupitelstvu. Krásná Jana Doleželová má stále figuru modelky

Jana Doleželová
Jana Doleželová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 9. 2022

V roce 2004 se Jana Doleželová (41) stala vítězkou soutěže Miss ČR. V následujících letech ukázala, že zdaleka není jen krásná, ale také nadaná v mnoha různých směrech. Krásná brunetka je vysokoškolsky vzdělaná lékárnice a věnuje se také komunální politice v Říčanech, kde s rodinou žije. Sama je toho názoru, že množství aktivit jí pomáhá zůstat stále v kondici. "Postavu si udržuji tím, že jsem hodně v poklusu," potvrdila pohledná Jana Doleželová pro ŽivotvČesku.cz.

Také v letošních komunálních volbách se Jana Doleželová, která je maminkou malé Veroniky (5), rozhodla obhájit svou dosavadní pozici v zastupitelstvu obce Říčany, v níž s rodinou žije. Jako nestraník, kterého navrhlo hnutí Klidné město, v zastupitelstvu figuruje již od roku 2018. A jak právě proběhlé hlasování potvrdilo, své místo si někdejší miss ponechá i v příštích letech.

Bývalá modelka na svém instagramovém profilu již poděkovala voličům za přízeň a důvěru, kterou v ni vložili, a nechala se slyšet, že udělá vše pro to, aby je nezklamala. Vše doplnila fotografií, na které je patrné, že by se krásná brunetka mohla okamžitě vrátit na přehlídková mola, kdyby chtěla.

"Já si postavu udržuji tím, že jsem hodně v poklusu, snažím se jíst zdravě, ale není to tak, že bych doma nepekla perníčky a vánoční cukroví, samozřejmě sladké peču i jím. Ráda mlsám, ale jak říkám, mám hodně pohybu," prozradila pro ŽivotvČesku.cz tajemství své krásy Jana Doleželová a dále se rozmluvila o tom, co konkrétně v jejím případě pohyb obnáší.

"Do fitness centra nechodím, ale když je dobré počasí, tak hodně jezdím na kole a vozím dceru v cyklistické sedačce. V zimě pravidelně každý víkend lyžuji na skialpech, což je docela náročný pohyb, také ráda jezdím na rotopedu. Nejraději dělám sport, který je spojený s přírodou, a vybírám si aktivity, při kterých mohu být s dcerou," popsala pro ŽivotvČesku.cz žena, která byla v minulosti partnerkou manažera Davida Trundy (46).

Vítězka soutěže krásy z roku 2004 je po právu považována za nejkrásnější tuzemskou lékárnici. Poměrně dlouho dokázala kombinovat modeling s aktivitami kolem lékáren - devět let jednu provozovala v pražském obchodním domě Palladium a podařilo se jí otevřít ještě dvě další. Když se jí ale narodila dcera Veronika, rozhodla se přece jen zvolnit. V současné době pracuje v marketingu, věnuje se zmíněné komunální politice a angažuje se také v oblasti charity. Na přehlídkových molech se již téměř neobjevuje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.