Před 20 lety si pořídil Leoš Mareš luxusní audi. V jednom roce havaroval a poškrábali mu dveře

Moderátor Leoš Mareš
Moderátor Leoš Mareš
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 11. 2020

Moderátor Leoš Mareš (44) si v roce 2000, tedy přesně před dvaceti lety, udělal obří radost. Pořídil si vysněný vůz Audi TT Coupé. Informace o tom, že se moderátor pořádně praštil přes kapsu, se krátce poté roznesla po celém Česku. Milovník luxusních a rychlých vozů ovšem s »audinkou« zažil celkem dramata.

Stejně jako v roce 2000, kdy jsem se stal majitelem Audi TT Coupé, i u nového Audi R8 to byla láska na první pohled,“ uvedl před lety moderátor, když si pořizoval další drahý vůz z dílny německé společnosti, která se zabývá výrobou luxusních automobilů.

Mareš se svým »závoďákem« brázdil silnice po celé republice, kam jezdil moderovat různé akce. V té době si nejtalentovanější český spíkr dokázal vydělat bez problému tři miliony korun měsíčně.

Lidé ho poznávali zejména kvůli jeho krasavci na čtyřech kolech, ten si mohl tehdy dovolit opravdu jen člověk, který nemá hluboko do kapsy. A Mareš se skutečně otáčel. Byly dny, kdy zvládl dvě až tři akce za 24 hodin.

Moderátor na svou vysněnou audinu patrně nikdy nezapomene. V roce 2004 totiž s vozem v Bílovci na Novojičínsku havaroval. Při nehodě nebyl naštěstí nikdo zraněn. Tehdy škoda na vozidle činila okolo 150 tisíc korun.

Leoš Mareš a jeho TT v dobách, kdy ho vlastnil 😊

Zveřejnil(a) AUDI TT CLUB CZECH Republic dne Pondělí 5. srpna 2019

Marešovo audi ve stejném roce utrpělo škodu podruhé. V únoru 2004 poznal moderátor totiž lidskou závist, když mu kdosi v momentě, kdy moderoval módní přehlídku v krnovském divadle, poškrábal na vozidle lak. Škoda tehdy činila 100 tisíc Kč.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.