Před 25 lety Pavel Dytrt zazářil v reklamě na kečup. Chystám její pokračování, prozradil syn Pavla Trávníčka

Před 25 lety si herec zahrál ve slavné reklamě na kečup
Před 25 lety si herec zahrál ve slavné reklamě na kečup
Foto: Archiv Pavla Dytrta
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 11. 2020

Herec Pavel Dytrt (30), syn prince českých pohádek a herce Pavla Trávníčka (70), je talentovaný mladý muž. Už jako pětiletý chlapec se stal hvězdou slavné televizní reklamy na kečup, kterou u nás musel shlédnout snad každý divák. Od té doby uběhlo už neuvěřitelných pětadvacet let a tehdejší ryšavý chlapec vyrostl v sympatického třicátníka.

Pavel Dytrt je úspěšný herec, který nezapře geny slavného otce. Hraje v divadle, věnuje se dabingu a také jeho režii. Přesně před pětadvaceti lety, když byl teprve pětiletý chlapec, získal hlavní roli v jedné z nejslavnějších českých reklam na kečup známé značky. "Je to neskutečné, ale už je to 25 let. Druhého srpna jsem oslavil třicítku. Vzhledem k okolnostem kolem koronaviru žiju hlavně »dabingově«, dělám režii dabingu. Už mám za sebou asi pátý projekt a jsem rád. Mým přivýdělkem je právě dabing. To je jediné, co mě teď drží, když nemám divadlo," řekl Pavel Dytrt pro ŽivotvČesku.cz.

Herec se probojoval v roce 2018 do finále každoroční soutěže opěvující mužskou krásu Muž roku, která má dlouholetou tradici a historii, a i když se mu nepodařilo zvítězit, byla to pro něj motivace na sobě co nejvíce zapracovat a také další dobrá zkušenost do života.

Promluvil také o tom, že si buduje doma svoje vlastní studio, které je pro něj obzvláště v době vládních opatření a nemožnosti fungovat ve standardních podmínkách, hodně důležité kvůli jeho práci. "Dělám si svoje malinké studio přímo doma, kde taky rád zpívám na mikrofon, co jsem si koupil. Mimo jiné připravuju projekt reklamy na kečup pro fanoušky," prozradil třicetiletý syn Pavla Trávníčka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.