Před 9 lety se Zdeněk Hřib ženil. Těším se na cínovou svatbu, přiznal. Ukázal foto s manželkou Annou

Primátor hlavního města Zdeněk Hřib
Primátor hlavního města Zdeněk Hřib
Foto: Se svolením Zdeňka Hřiba
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 7. 2021

Zdeněk Hřib (40) má hned dvě výročí těsně po sobě. V květnu slavil »čytřicátiny« a 14. července 2012 se ženil. Teď to tedy bude 9 krásných let po boku úžasné manželky Anny, se kterou vychovává tři děti. "Uplynulo to rychle, ale je to stále krásné," zhodnotil primátor hlavního města manželský život pro ŽivotvČesku.cz.

"S manželkou jsme se brali na zámku Loučeň, který jsme si s Aničkou oblíbili a byli tam i několikrát na výletě. Dost nás okouzlilo prostředí, zejména labyrinty v zámeckém parku. I svatební oznámení proto bylo na motivy shledání se nás dvou v bludišti světa," ohlédl se pro ŽivotvČesku.cz Zdeněk Hřib, který se během obřadu oblékl tématicky prostředí. Stejně jako jeho manželka připomínala v krásných krémových šatech princeznu.

"Těším se na cínovou svatbu (růžovou), tedy 10 let v manželství. Ale to bude až za rok," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz charismatický politik s tím, že letos s manželkou a dětmi budou dovolenou užívat v různých koutech České republiky. "Chystáme se do Karlových Varů, ale otázka bude, zda se nezhorší epidemie. Snad ne," dodal pro ŽivotvČesku.cz výrazný politik.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.