Nejhorší je pro mě hrát s plačícím dítětem, říká Jiří Mádl, jehož manželkou se stala Tereza Ramba

Jiří Mádl promluvil o obtížích před kamerou.
Jiří Mádl promluvil o obtížích před kamerou.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 10. 2020

Matka bude vydělávat, otec zůstane na rodičovské dovolené. To je dějová linka komedie, která se nedávno začala natáčet podle stejnojmenné předlohy Dominika Landsmana. Tatínka s novorozencem ztvárnil Jiří Mádl, který pro ŽivotvČesku.cz prozradil, že situace, kdy má v náruči plačící dítě, je pro něj herecky nejobtížnější.

"Nejhorší pro mě je pracovat plačícím mimčem. Což se teď během natáčení stalo. Ale nebylo to poprvé. Zažil jsem to i během natáčení snímku Hra. Co si pamatuji, tak tam brečelo třikrát více," prozradil nadaný herec skutečnost, že ne vždy je vše před kamerou jednoduché.

Mádlovi v komedii s názvem Deníček moderního fotra hraje manželku pohledná herečka Tereza Ramba. Rodiče Mádlovy postavy vytvoří Pavla Tomicová a Ondřej Malý, rodiče jeho ženy Lucie Benešová a Roman Zach.

O tom, že snímky, ve kterých Mádle hraje, se řadí k divácky nadprůměrným, svědčí skutečnost, že je nejmladším hercem, který kdy dostal ocenění Křišťálový Globus za nejlepší mužský herecký výkon na Mezinárodním Filmovém Festivalu v Karlových Varech.

Jiří Mádl se zapsal do povědomí diváku především filmy Snowboarďáci, Konfident, Gympl, Probudím se včera, Děti noci a již zmíněným snímkem Hra. Objevil se i v mezinárodních projektech Borgia, Interlude in Prague nebo Berlin Eins. Jako režisér a scenárista debutoval v roce 2014 filmem Pojedeme k Moři, který získal mnohá ocenění po celém světě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.