Před natáčením mě skolila silná chřipka, prozradila půvabná Lucie Borhyová o roli v populárním seriálu

Lucie Borhyová je jednou z nejpůvabnějších televizních moderátorek
Lucie Borhyová je jednou z nejpůvabnějších televizních moderátorek
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 9. 2020

Půvabná televizní moderátorka Lucie Borhyová (42) se stala součásti »nekonečného« televizního seriálu z lékařského prostředí na nejsledovanější tuzemské stanici. A natáčení si velmi užila. Alespoň se tak dá usuzovat podle slov, která poskytla pro ŽivotvČesku.cz. "Předčilo to má očekávání," prozradila půvabná Lucie.

Lucie Borhyová je moderátorská stálice, která má s kamerou letité zkušenosti. A rozhodně pro seriál je velkým a příjemným zpestřením. "Jsem moc ráda, že jsem se mohla stát součástí Ordinace v růžové zahradě 2, je to pro mě pocta. Na natáčení jsem se těšila a i si ho užila. Byla tam přátelská atmosféra a dost legrace. Samozřejmě jsem se trochu bála, jaké to tam bude, jestli mě štáb přijme v pohodě. A nakonec to předčilo má očekávání, všichni byli moc milí. Režisér Braňo Holiček je skvělý. Točila jsem hlavně s Martinem Zounarem a s ním je neskutečná legrace," řekla pro ŽivotvČesku.cz Lucie Borhyová, která neztrácí půvab ani po čtyřicítce. Naopak, čím je starší, tím má větší kouzlo osobnosti.

V seriálu se stejně jako Heluš zúčastní Rodinné výměny. Takže skoční u Švarců. Mezitímco Heluš bude nadšená ze svého náhradního manžela, Bobo bude mít ty samé pocity z Lucie, která prozradila, že před natáčením měla mírné zdravotní komplikace.

"Pár dnů před natáčením mě skolila silná chřipka, se kterou jsem párkrát musela i na pohotovost. Jeden natáčecí den se musel kvůli mé nemoci posunout, z čehož jsem neměla dobrý pocit, protože vím, jak komplikované bývá dát celý štáb a herce dohromady. Ale všechno naštěstí dobře dopadlo," dodala pro ŽivotvČesku.cz uznávaná moderátorka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.