Před půlrokem pobíhala po silnici bosá a s šíleným výrazem ve tváři. Geena Davisová se znovu dala dohromady a teď vypadá skvěle

Geena Davisová
Geena Davisová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 6. 2022

Americká herečka Geena Davisová (66) patří mezi velké filmové hvězdy 90. let a počátku nového tisíciletí. Už před pár lety o ni začali mít fanoušci strach, protože nevypadala příliš dobře, před půlrokem pak byla zachycena na silnici bosá, na hlavě měla šátek a ve tváři šílený výraz. Nyní se z nových snímků a jejích slov pro magazín Closer Weekly zdá, že se cítí lépe.

Geena Davisová je hvězdou především rodinných filmů a seriálů. Mnozí si ji mohou pamatovat například jako maminku z filmu Myšák Stuart Little či ze snímků Beetlejuice a Thelma a Louise. Zahrála si také v celé řadě seriálů a její role byly poměrně rozmanité, kariéra ale byla to jediné, v čem se jí skutečně dařilo.

Populární herečka má za sebou čtyři manželství, z nichž ani jedno nevyšlo. Už to samo o sobě zanechá nějaké šrámy na duši, poslední rozvod byl ale velmi komplikovaný. Trval celých 5 let, protože se rozvádějící se manželé nedokázali dohodnout na rozdělení majetku a péči o děti.

Mnozí začali mít o Geenu Davisovou strach, když se několik let zpět začala zanedbávat. Skutečné obavy ale přišly až poté, co byla zachycena s šátkem na hlavě a šíleným výrazem ve tváři, když pochodovala po silnici bez bot. To bylo před několika měsíci, jak se ale zdá, pro ni samotnou je to už dávná minulost.

"Moje motto je, že co dokážou jiní, to dokážu i já. Zní to trochu ambiciózně, ale upřímně si myslím, že bez ohledu na věk neexistují limity v tom, co zvládneme a co se ještě naučíme," řekla sebevědomě Geena Davisová v rozhovoru pro magazín Closer Weekly.

Koncem června byla herečka zachycena na filmovém festivalu v Bentonville a na to, co má za sebou a jak vypadala před půlrokem, by při pohledu na ni leckdo zapomněl. V pestrobarevných šatech, s hezky učesanými vlasy, jemným líčením a v botách vypadala skvěle.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.