Před rokem se oženil David Limberský. Očekávání dcery Lilien a snímky jako z pohádky

David Limberský s manželkou Lenkou
David Limberský s manželkou Lenkou
Foto: Archiv Davida Limberského
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 6. 2020

Je to rok a pár dnů, co si fotbalista David Limberský řekl své první "ano" při západu slunce na úchvatném Mauriciu. Jen oni dva a svědci a nádherné prostředí... Pak se vrátili do Česka a se svojí Lenkou uspořádali pompézní svatbu pro sto hostů v areálu Kalikovského Mlýna nedaleko Plzně. Vše mělo náležitosti, jaké má mít svatba, na kterou budou dlouho všichni přítomní vzpomínat. Teď s manželkou čekají do rodiny třetí přírůstek.

"Je to přesně rok co jsem byl nespoutaný mládenec... Ale jsem velmi šťastný, páč musím," napsal před pár dny Limberský na svůj účet na Instagramu, na kterém se zároveň pochlubil se snímky z nádherného Mauriciu.

Aktuálně s manželkou očekávají přírůstek do rodiny. V lednu ohlásil na svém Instagramu, že jeho manželka Lenka očekává první společné a třetí Limberského dítě. A nebyl by to Limberský, kdyby opět nevyvedl pořádnou klukovinu. Své fanoušky totiž zároveň vyzval, aby si tipli, zda se jim narodí dívka, nebo chlapec. 

Anketa o pohlaví dítěte

Limberský nechal fanoušky tipovat.

Fotbalista sice po svém omylu příspěvek záhy smazal, ale to už se na sociálních sítích rozjelo veřejné posmívání vůči jeho osobě.

I přesto, že si manželka Lenka se svým vyvoleným nejspíše užije řadu radostí, jedno se musí nechat. Rok s ním vydržela v manželství a čekají svého prvního společného potomka - dceru Lilien Limbu Limberskou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.