Reklama:

Předchozím účastníkům show lásku nenašla. Producent Svatby na první pohled vysvětlil, proč páry spojují noví odborníci

Odborníci z show Svatba na první pohled
Odborníci z show Svatba na první pohled
Foto: Se svolením TV Nova
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 9. 2021

Oblíbená show se po úspěchu první řady vrací. Experiment, v němž uzavřou svazek lidé, kteří se dosud nikdy nepoznali, ale věda u nich našla předpoklady k vzájemné lásce, přichází s druhou řadou. Ta přinese několik změn - párů bude víc, show se zúčastní i starší lidé a sestava odborníků je jiná než v loňském roce. "Nový panel máme z toho důvodu, že se snažíme stále přicházet s novými metodami matchingu," uvedl pro ŽivotvČesku.cz producent Vít Pokorný.

Reklama:

Svatba na první pohled se vrací na televizní obrazovky. V první řadě se diváci seznámili s Natálií a Františkem, Štěpánkou a Pavlem, Simonou a Radkem a také s Petrou a Reném. Ani jednomu z párů vztah nakonec nevyšel, věda ale nyní získala novou šanci potvrdit, že přeci jen dokáže dát dohromady lidi, mezi kterými vznikne skutečná láska.

Reklama:

Partneři se poznají až u oltáře, o jejich kompatibilitě bude rozhodovat panel expertů, který je letos posílen o nové odborníky. Z původní sestavy zůstala jen Jaroslava Babková, expertka na DNA. "Nový panel máme z toho důvodu, že se snažíme stále přicházet s novými metodami matchingu. To právě tato sestava přináší," řekl pro ŽivotvČesku.cz producent Vít Pokorný.

Diváci se mohou těšit na více epizod, protože experti tentokrát spojí šest párů. Tím úplně prvním jsou šestatřicetiletý programátor Jaroslav a sedmadvacetiletá operátorka Romana, kteří si podle fotek padnou do oka takřka na první pohled.

Větší počet párů, které panel odborníků přivede k oltáři, je zásluhou i většího zájmu. "Do castingu tohoto adrenalinového sociálního experimentu se tentokrát přihlásilo přes dva tisíce respondentů, takže šance na to, že zájemci potkají toho pravého, je mnohem větší než v případě předchozí řady," dodal Vít Pokorný pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: