Předpověď počasí do konce týdne. Náledí, sníh, o víkendu půjde rtuť teploměru nahoru

Počasí - Ilustrační snímek
Počasí – Ilustrační snímek
Foto: Tomáš Vrbenský / CNC / Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 11. 2022

I nadále se budou tvořit nebezpečné meteorologické jevy – náledí, zmrazky a při mrznoucích srážkách i ledovka a sněžit bude přechodně už od středních poloh. Pozor ojediněle i na tvorbu mrznoucích mlh, uvedla to pro ŽivotvČesku.cz meteoroložka Dagmar Honsová.

V úterý bude oblačno až zataženo, místy déšť, od vyšších poloh sněžení. Během dne ojediněle i srážky mrznoucí. Ojediněle mrznoucí mlhy. Ranní teploty 1 až -3 °C. Denní teploty 2 až 6 °C.

Ve středu lze od počasí očekávat oblačno až zataženo, místy déšť, od vyšších poloh sněžení. Ranní teploty 2 až -2 °C. Denní teploty 3 až 7 °C.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, místy déšť, na horách sněžení. Ranní teploty 2 až -2 °C. Denní teploty 4 až 8 °C.

V pátek si počasí přichystá oblačno až zataženo, místy déšť, na horách sněžení. Ranní teploty 4 až 0 °C. Denní teploty 5 až 9 °C.

Předpověď počasí na víkend

"V sobotu bude oblačno až zataženo, místy déšť, na horách sněžení. Přechodně až polojasno. Ranní teploty 4 až 0 °C. Denní teploty 5 až 9 °C. A následující den, tedy v neděli, bude oblačno až zataženo, ojediněle déšť, na horách sněžení. Ranní teploty 4 až 0 °C. Denní teploty 3 až 7 °C," dodala pro ŽivotvČesku.cz odbornice přes počasí Dagmar Honsová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.