Přemek Forejt otevřeně o lásce k partnerce: S Evičkou jsme si velmi blízcí, vyjádřil city

Přemek Forejt řeší znovu zavření milované restaurace Entreé
Přemek Forejt řeší znovu zavření milované restaurace Entreé
Foto: Archiv Přemka Forejta
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 11. 2020

Eva Burešová (27) a Přemek Forejt (33) zažívají zcela novou životní etapu. Přeskočila mezi nimi jiskra lásky a z jednoho rande vykvetl vztah, který má zdravý základ. Oba v životě už ví, co chtějí a co od druhého očekávají a dokáží tolerovat. Navíc se k sobě náramně hodí. Přesto si své soukromí chtějí nechat jen pro sebe. "S Evičkou jsme si blízcí," řekl pro ŽivotvČesku.cz talentovaný šéfkuchař.

Vztah herečky Evy Burešové a mistra kuchyně Přemka Forejta je jiný. Je plný harmonie a porozumění a úcty.

"S Evičkou jsme si velmi blízcí, ale nechceme náš vztah komentovat, a to s ohledem na naše děti a rodiny. Je to naše soukromí, které si chráníme a ctíme ho a je to pro nás posvátná záležitost," řekl pro ŽivotvČesku.cz sympatický Přemek, který po delší době našel ženu, s níž se cítí skvěle a nebere ji jen jako partnerku, ale i nejlepší kamarádku - tedy ideální kombinace.

Výhodou v jejich partnerském vztahu je i skutečnost, že mají z předchozích vztahů děti a rozhodně jako zodpovědní rodiče si ještě užijí hodně společné legrace se svými ratolestmi. Navíc v období, kdy se blíží čas Vánoc.

Nezbývá tak nic jiného, než oběma přát do života štěstí a třeba všechny překvapí, že svůj vztah jednoho dne povýší do stavu manželského. Rozhodně nejen jejich okolí by jim to moc přálo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.