Přemek Forejt prozradil, proč nazpíval píseň pro svou dceru Stellu. Je to intimní záležitost, říká

Přemek se svou milovanou dcerou
Přemek se svou milovanou dcerou
Foto: Archiv Přemka Forejta
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 9. 2020

Porotce věhlasné gastronomické soutěže Přemek Forejt (33) nedávno překvapil nejen své fanoušky v roli zpěváka. Odhodil vařečku, vzal do ruky mikrofon a hit byl na světě. Zajímavostí je, že ho nazpíval pro svou milovanou dceru Stellu. "Je to pro mě velmi intimní záležitost," řekl pro ŽivotvČesku.cz mimořádně talentovaný šéfkuchař.

Když se skladba kapely Nebe v podání Přemka Forejta zrodila, okamžitě si jí zamilovaly desítky tisíc lidí. Song o dceři jednoho z nejmladších šéfkuchařů u nás napsal přímo pro něj textař a muzikant Petr Harazin.

"Když jsem četl text skladby, hrozně mě to dojalo. Bylo to pro mě skutečně velmi intimní a rozhodl jsem se, že skladbu věnuji své dceři, kterou bezmezně miluji," řekl pro ŽivotvČesku.cz sympatický porotce známé televizní soutěže.

"Písnička s názvem Stella vznikla původně jako legrace. Jenže pak se ukázalo, že má mnohem hlubší význam, a to byl ten moment, kdy jsem se rozhodl, že jí zkusím nazpívat. Dcera je to nejvíc, co ve svém životě mám a proto jí patří," dodal Přemek Forejt pro ŽivotvČesku.cz vznik nádherné skladby, která je v podání slavného šéfkuchaře velmi přirozená a poutavá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.