Přemek Forejt umí narozeniny slavit i v těžké době. Vyznání od Evy Burešové a vzpomínka na dětství

Respektovaný šéfkuchař Přemek Forejt
Respektovaný šéfkuchař Přemek Forejt
Foto: Se svolením Přemka Forejta

Televizní hvězda, milující partner a otec a v neposlední řadě geniální šéfkuchař Přemek Forejt je zase o rok starší. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, jak bude 34. narozeniny slavit a že ho nezastaví ani uzavřené restaurace. "Přál bych sobě i všem okolo, aby byli spokojení a zdraví," sdělil sympatický kuchař pro ŽivotvČesku.cz.

Skromný a sympatický šéfkuchař Přemek Forejt by možná žádnou zmínku o narozeninách mezi fanoušky nepustil, ale udělala to za něj jeho okouzlující partnerka Eva Burešová, která mu popřála mimo jiné přes instagramový profil. Eva Burešová ví, že má po svém boku úžasného muže a společně si užívají štěstí, které nemůže ohrozit ani složitá covidová doba.

"Oslava bude v úzkém rodinném kruhu, uvaříme si něco dobrého," uvedl Přemek Forejt pro ŽivotvČesku.cz a zavzpomínal na dětství. Někteří kluci mívají velkou radost ze sportovních potřeb, další se radují z autíček... "Nejraději jsem měl a doteď mám LEGO," přiznal dobře naladěný sympaťák, ale už nedodal, zda mu právě legendární stavebnici darovala letos jeho půvabná a milující partnerka.

Když se redaktoři famózního kuchaře ptali, co by si přál, kdyby si mohl vysnít opravdu cokoliv, hned myslel na ostatní, jak u něj bývá zvykem. "Přál bych sobě i všem okolo aby byli spokojení a zdraví," dodal Přemek Forejt pro ŽivotvČesku.cz.

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) má důvod k malé osobní rekapitulaci, protože je zase ...

Zavřít reklamu