Premiér Andrej Babiš ukázal dojemný snímek s manželkou Monikou. Dominuje na něm symbol jejich lásky

Andrej Babiš s manželkou Monikou
Andrej Babiš s manželkou Monikou
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 8. 2021

Uplynuly přesně čtyři roky, kdy si Monika Babišová (47) řekla své »ANO« s premiérem Andrejem Babišem (66). Stali se z nich manželé, když svůj svazek zpečetili přesně 29. července 2017 na kontroverzní farmě Čapí hnízdo. Po svatebním slibu novomanželé společně zasadili strom na důkaz jejich lásky. Teď se u něho vyfotili. Výročí vždy slaví bez potomků. "Slavíme to sami, bez dětí," prozradila manželka předsedy vlády před pár dny pro ŽivotvČesku.cz.

Zmíněné datum je pro rodinu premiéra hodně významné. Stvrzení jejich svazku přišlo až po třiadvaceti letech společného soužití. Babišovi spolu měli už i dvě děti, než svůj vztah povýšili do stavu manželského. A ve čtvrtek tak došlo na příjemnou oslavu, kdy si připomněli, že si před čtyřmi lety dali manželský slib. Dokonce se společně vyfotili u stromu, který zasadili v den svatby.

Manželka premiéra začátkem týdne pro ŽivotvČesku.cz prozradila, že průběh oslav vždy stojí hlavně na jejím osudovém muži. "Nevím, jak výročí budeme slavit. Vždy to nechávám na manželovi. Ale slavíme to vždy sami, tedy bez dětí," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Monika Babišová. V minulém roce se manželka premiéra dočkala velmi příjemného oběda. Zda dostala nějaký krásný šperk, už neprozradila. Letos si spolu vyšli i do kina.

Když Monika Babišová s premiérem vstupovali do manželství, obřad probíhal na farmě Čapí hnízdo u Olbramovic ve Středočeském kraji. Na pompézní svatbě tehdy bylo kromě nejbližšího příbuzenstva také dalších 200 hostů. K oltáři vedl Moniku její bratr. Pak následovala luxusní hostina, na večírku zpíval Michal David (61).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.