Premiéra Výměny manželek ukáže vulgární mluvu před dětmi. Producentka řekla pravdu o chování lidí před kamerou

Autor: TV Nova | Výměna manželek
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 1. 2022

Šest dětí v rodině, tatínek s kladným vztahem k alkoholu a veganka Romana, která nemá ráda, když se mluví vulgárně. Nový díl reality show z prostředí českých domácností slibuje zajímavou podívanou. "Myslím si, že lidé se před vyměněným protějškem vždy snaží ukázat v lepším světle," uvedla pro ŽivotvČesku.cz kreativní producentka reality show Jana Rezková.

Nejsledovanější tuzemská komerční televizní stanice ve středu večer přinese příběh Petry (32) a Vládi (40) z Orlové, kteří se starají o šest dětí. Vláďa, který pracuje jako havíř, musí vydělat na Adrianu (10), Lukáše (9), Terezku (7), Davida (6), Vendulku (4) a sedmiměsíční Elišku. Rodinu do Výměny manželek přihlásila Petra, která by byla ráda, aby se Vláďa více zapojoval do péče o rodinu a více pomáhal.

Do Orlové přijede šestadvacetiletá Romana, s partnerem Ondřejem (34) mají doma čtyřletého Honzíka. Do reality show rodinu přihlásila energická veganka Romana, která by chtěla, aby si její partner uvědomil, jaký poklad v ní má.

"Obě rodiny byly v pohodě a já si nevzpomínám na žádný exces. Je tedy pravdou, že Vláďa trochu více pije," uvedla pro ŽivotvČesku.cz kreativní producentka Výměny manželek Jana Rezková, ale s úsměvem dodala, že tátu od rodiny soudit nechce, protože si není jistá, jak by péči o šest dětí zvládala ona sama.

Romana bude v Orlové čelit nejen velké dětské »přesilovce«, ale také se bude muset nějak popasovat s tím, že Vláďa doma mluví jako dlaždič. Tedy jako havíř, jak sám s úsměvem říká. Vyměněná manželka se bude snažit, aby ta nejostřejší ostravská slovíčka nepoužíval alespoň před dětmi.

Producentka Výměny manželek Jana Rezková pro ŽivotvČesku.cz řekla, že platí, že řada lidí se před novým párem či partnerkou hlídá a dává si pozor na nepříjemné povahové vlastnosti. Když jdou lidi před kameru, tak se snaží ukázat to lepší já.

"Myslím si, že lidé se před novým protějškem v domácnosti snaží ukázat v lepším světle. Mnohdy se opravdu snaží odbourat své zlozvyky, otázkou je, jak dlouho jim to vydrží, když se do domácnosti vrátí oficiální partner či partnerka," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz Jana Rezková, která obě rodiny z nejnovějšího dílu považuje za to lepší, co za 16 let natáčení v českých domácnostech viděla.

Tatínek Vláďa z Výměny manželek
Tatínek Vláďa z Výměny manželek
Foto: Se svolením TV Nova

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.