Přemožitelka upírů nestárne. Sarah Michelle Gellarová prozradila tajemství svého mladistvého vzhledu

Herečka Sarah Michelle Gellarová
Herečka Sarah Michelle Gellarová
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 4. 2021

Herečka Sarah Michelle Gellarová (44), nejlépe známá jako Buffy, přemožitelka upírů ze stejnojmenného seriálu, jako by snad ani nestárla. Po čtyřicítce vypadá stejně dobře jako po třicítce a to i přesto, že jí pandemie a domácí výuka dvou dětí mohla na tváři přidělat vrásky. Tajemství jejího mladistvého vzhledu přitom není nikterak složité, hodně cvičí a pije džusy ze zeleniny a ovoce, které si doma sama odšťavňuje.

Sarah Michelle Gellarová je jednou z hollywoodských krásek, které nestárnou a zároveň nepodléhají svodu plastických operací. Seriálová přemožitelka upírů jako by se skutečně nechala kousnout jednou z navždy mladých, krvelačných moster, proti kterým v televizním hitu bojovala, ale pravda je jiná.

Ve 44 letech se Sarah ani přes pandemii a nutnost děti učit doma nepřestává starat o své zdraví. S tím souvisí i její dokonalý vzhled. "Miluji sport a ze všeho nejraději mám ten venkovní. Mám ráda pilates, které mi hodně pomáhá se skoliózou," řekla herečka v rozhovoru pro web CNN.

"Snažím se, abych měla stále stejnou váhu, už vím, co ji ovlivňuje a proto si nedělám starosti, když mám jednou za měsíc víc kilogramů než obvykle. Mou výhodou je, že nenávidím tučné a nezdravé jídlo, zkrátka mi nechutná. Cvičím, jím zdravě a nesnažím se tělo oblafnout dietami," vysvětlila Gellarová, jak se udržuje v kondici a mladá.

Každodenním rituálem je pro Sarah Michelle pití domácích koktejlů plných vitamínů. "Už před lety jsme si koupili odšťavňovač a nedáme na něj dopustit. Jezdíme nakupovat čerstvou zeleninu a ovoce na farmu, to si pak doma sami vymačkáme. Já tyhle nápoje piju každý den a pozitivní vliv je nepopiratelný," prozradila herečka tajemství svého zdraví a krásy.

I hollywoodské krásky mívají dny, kdy se samy sobě nelíbí. "Jsem žena a občas ztratit sebevědomí je podle mě pro naše pohlaví úplně normální. Moc často se nedívám do zrcadla. Když vidím svůj odraz, říkám si, jestli je tohle to, co vidí ostatní. Ale vždy si vzpomenu na to, co jsem prožila, co jsem dokázala, že jsem máma a stejně jako ostatní, jsem krásná taková, jaká jsem," doplnila Sarah Michelle Gellar.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.