Přepychová šatna pro miminko plná luxusních šatiček. Nikol Švantnerová ukázala pohled do soukromí

Nikol Švantnerová
Nikol Švantnerová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 3. 2023

Česká Miss z roku 2015 Nikol Švantnerová (30) se již brzy stane maminkou. Momentálně je v 9. měsíci těhotenství a do porodu již počítá spíše dny. Protože se již dcery, která se narodí co nevidět, nemůže dočkat, krátí si čas natáčením videí na sociální sítě. Nyní poodhalila roušku soukromí a ukázala luxusní šatnu plnou krásných šatiček, kterou si pro miminko připravila. Stylista slavných Kája Pavlíček (50) její výbavičku pro ŽivotvČesku.cz ohodnotil. "Je vidět, že se na miminko již opravdu těší," uvedl.

Nikol Švantnerová čeká své první děťátko s partnerem Ondřejem Antošem. Momentálně je již v 9. měsíci těhotenství a vzhledem k tomu, že na kontroly k lékaři chodí velice často, o čemž své fanoušky nezapomíná pravidelně informovat, lze usuzovat, že příchod miminka je již skutečně na spadnutí.

Co se týče příprav domácnosti na příchod nového člena, nemusí být Nikol vůbec nervózní - jak nasvědčují videa, která často sdílí na Instagramu, vše je již krásně nachystáno. Nyní ukázala svým fanouškům, jak nádhernou šatnu pro svou dceru připravila.

Pro svou malou princeznu má Nikol připraveno skutečně velké množství oblečení a je vidět, že mnohé modelka pořídila u světoznámých módních značek. Všechno je perfektně narovnané, takže se budoucí maminka v šatně skvěle vyzná. Nechybí také látkové plenky a další dětské potřeby.

Cit pro estetiku je Nikol vlastní a módní stylisté na ni obvykle pějí jen samou chválu. Stejně tak to je nyní v případě její dětské výbavičky, za kterou ji pochválil stylista hvězdy Kája Pavlíček. "Je vidět, že se Nikol na miminko už opradu těší. Má všechno připravené velmi pečlivě, šatečky jsou krásné a má je dokonce srovnané podle barev," ocenil pro ŽivotvČesku.cz její pečlivost muž, který se v módní branži pohybuje již několik desítek let.

Jako stylista se prý Kája Pavlíček s dětskou módou čas od času setkává. "Někdy se stane, že s výběrem outfitu chtějí poradit celé rodiny. Jsou také případy, kdy se hledá ladící outfit, aby měla stejné šaty například holčička a maminka, nebo chlapec měl stejnou košili s tatínkem. Osobně se domnívám, že je to pěkné," uvedl pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.