Přes zdravotní problémy neztrácí naději. Michal Jančařík se vrátil z dovolené, nechyběla jízda na koni

Michal si dovolenou v Rakousku užil.
Michal si dovolenou v Rakousku užil.
Foto: Archiv Michala Jančaříka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2020

Sympatický moderátor Michal Jančařík nedávno oslavil své pětačtyřicáté narozeniny. Zároveň si s rodinou vyrazil na vytouženou dovolenou do Rakouska, kde byl celý týden. A rozhodně se na ní nenudil.

Michal po transplantaci ledviny a dalších zdravotních komplikacích skončil na invalidním vozíku. Nevzdal se. Začlenil se do běžného života a věnuje se nejen pořádání akcí, ale i třeba dabingu, ve kterém je opravdu dobrý. Věnuje se zejména českému znění dokumentárních filmů. V budoucnu by si rád zkusil i filmový dabing.

Nedávno se vrátil z dovolené, kde si lidově řečeno vyčistil hlavu. A zejména si užil svých blízkých - manželky Diany a dcer Julie a Sofie. "Za jejich přítomnost jsem velmi vděčný. Dnes věci beru jinak a rodina je pro mě na prvním místě. Dovolenou jsem si hodně užil a těším se, až si zase s rodinou vyrazím," řekl pro ŽivotvČesku.cz Michal, který redakci poskytl pár snímků, jak si pobyt v Rakousku užíval.

Zdravotní stav Michala Jančaříka se aktuálně výrazně nezlepšuje. Naděje ale existuje. Stále dojíždí do rehabilitačních center, kde se snaží, aby ho dolní polovina těla začala poslouchat. 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.