Přes zdravotní problémy neztrácí naději. Michal Jančařík se vrátil z dovolené, nechyběla jízda na koni

Michal si dovolenou v Rakousku užil.
Michal si dovolenou v Rakousku užil.
Foto: Archiv Michala Jančaříka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2020

Sympatický moderátor Michal Jančařík nedávno oslavil své pětačtyřicáté narozeniny. Zároveň si s rodinou vyrazil na vytouženou dovolenou do Rakouska, kde byl celý týden. A rozhodně se na ní nenudil.

Michal po transplantaci ledviny a dalších zdravotních komplikacích skončil na invalidním vozíku. Nevzdal se. Začlenil se do běžného života a věnuje se nejen pořádání akcí, ale i třeba dabingu, ve kterém je opravdu dobrý. Věnuje se zejména českému znění dokumentárních filmů. V budoucnu by si rád zkusil i filmový dabing.

Nedávno se vrátil z dovolené, kde si lidově řečeno vyčistil hlavu. A zejména si užil svých blízkých - manželky Diany a dcer Julie a Sofie. "Za jejich přítomnost jsem velmi vděčný. Dnes věci beru jinak a rodina je pro mě na prvním místě. Dovolenou jsem si hodně užil a těším se, až si zase s rodinou vyrazím," řekl pro ŽivotvČesku.cz Michal, který redakci poskytl pár snímků, jak si pobyt v Rakousku užíval.

Zdravotní stav Michala Jančaříka se aktuálně výrazně nezlepšuje. Naděje ale existuje. Stále dojíždí do rehabilitačních center, kde se snaží, aby ho dolní polovina těla začala poslouchat. 

Moderátorka a modelka Monika Leová (30) strávila část září společně s rodinou na dovolené ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu