Přesně 25 let v manželství. Dana Morávková prozradila, co si řekli s manželem, když se poprvé poznali

Dana Morávková s manželem Petrem Maláskem
Dana Morávková s manželem Petrem Maláskem
Foto: Archiv Dany Morávkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 10. 2020

V českém showbyznysu patří Dana Morávková (49) s manželem Petrem Maláskem (56) k jedněm z nejstabilnějších párů. Před oltářem spolu stanuli přesně před 25 lety a dodnes jim to klape. "Měli jsme na sebe štěstí," prozradila herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Dana si manželství se svým životním a osudovým partnerem velmi váží. Podle ní neexistuje recept na celoživotní manželství. Je to o štěstí.

"Recept na dlouhověké manželství není. My jsme s Petrem měli štěstí na sebe. Když jsme se seznámili, poslechli jsme srdce. Jsme asi tak vychovaný, že když jsme se brali, tak jsme toužili, aby to bylo na celý život," prozradila pro ŽivotvČesku populární herečka. Když se brali, tak Daně manžel slíbil, že spolu budou 100 let.

Dana si vybavuje i první den, kdy se s Petrem seznámili. "Poznali jsme se v Olomouci, bylo to na koncertě paní Hegerové, kdy Petr byl účinkující a já jako divák. A pamatuji si, že první večer jsme si řekli jen dobrý večer a na shledanou, tehdy jsme byli hodně nesmělí, ale pak nás spojila práce," dodala Dana Morávková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.