Přesně rok v manželství. Bývalý ministr Adam Vojtěch promluvil o miminku a rodinném životě

Adam Vojtěch a jeho manželka Olga
Adam Vojtěch a jeho manželka Olga
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 10. 2020

Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (34) je už rok ve svazku manželském. Přesně 19. října 2019 si vzal půvabnou učitelku a bývalou studentskou missku Olgu (35). Je šťastný a pro ŽivotvČesku.cz prozradil, že společně plánují i potomka. "Je to přirozený vývoj věcí," řekl Vojtěch.

"Jak jsem říkal, že se chci věnovat více rodinnému životu a manželce. Takže je jasné, že do rodiny bychom rádi přírůstek. Je to přirozený vývoje věcí a když máme roční výročí od svatby, tak se tomu nebráníme," usmíval se Adam Vojtěch.

Manželé do toho praštili po sedmi letech vztahu. Brali se v novorománské kapli Korunování Panny Marie v Niměřicích.

"My už jsme spolu byli několik let před svatbou. Takže určitě si první výročí od svatby připomeneme, ale v rámci možností," řekl pro ŽivotvČesku.cz Adam Vojtěch s tím, že půjde o příjemný večer s dobrou večeří. "Bude o to o domácím prostředí v souladu s aktuálními doporučeními," upřesnil bývalý ministr zdravotnictví s úsměvem na tváři.

e to zhruba měsíc, kdy Adam Vojtěch rezignoval na svou funkci, a to z důvodu, že chtěl vytvořit další prostor pro řešení současné epidemie koronaviru. Aktuálně je Adam Vojtěch poslancem, který chce pokračovat v práci ve zdravotnictví.

Sympatický právník se netají tím, že nejvíce jeho rezignaci uvítala manželka, která ukázala za dobu tří let, kdy byl ve funkci ministra, že je oddanou a plně chápající ženou - prostě parťákem do nepohody.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.