Reklama:

Přestěhovali se 70 kilometrů za Prahu. Manžel Ornelly Koktové má na krku výchovu tří dětí, promluvil o životě na vesnici

Ornella Koktová a Josef Kokta
Ornella Koktová a Josef Kokta
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 2. 2023

Na konci loňského roku se Ornella Koktová (29) s manželem Josefem Koktou (65) a třemi společnými potomky odstěhovala z centra Prahy do domu na venkově, který je od hlavního města vzdálen přibližně 70 kilometrů. Rodině vyhovuje více prostoru, což byl i důvod přesídlení, dále pak klidnější prostředí. "Pečuji a užívám si přítomnosti našich dětí, mám na to v důchodu čas, takže jsem osobně spokojený v klidnějším místě," popsal aktuálně pro ŽivotvČesku.cz manžel mladé podnikatelky, který tak přivítal změnu prostředí.

Reklama:

Influencerka s manželem vychovávají tři děti - Quentina (9), Svena (2) a malou Lilianne (1). Je tak zřejmé, že byt v centru Prahy jim neposkytoval takový komfort v rámci prostoru, než v současnosti mají v domě obklopeném přírodou. Nešťastnou volbou pro ně ani nebylo, že bydlení je vzdálené asi sedmdesát kilometrů od původního bydliště.

Reklama:

"Chodíme na procházky, je tu klid, je to balzám na duši. Ornella podniká, má toho opravdu hodně, výhodou tak je, že do Prahy se dopravovat denně nemusí a může dělat z domova. Já se tak starám a pečuji o naše děti a užívám si klidný důchod ve větším prostoru," popsal pro ŽivotvČesku.cz Josef Kokta výhody, které byly rozhodují pro změnu adresy.

Ornelle Koktové v rámci jejích aktivit hraje do karet, že pracuje převážně z domova, i tak ale přesun do přírody pro ni není zcela nezvykem. Zatím je velmi spokojená. "Ruch velkoměsta mi vůbec nechybí. Jezdím do Prahy pracovně jednou týdně, kdy si naplánuji všechny schůzky. Jsem z toho pak vždycky úplně vyřízená, dopravní zácpy, davy lidí… Po tom se mi opravdu nestýská," dodala půvabná brunetka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že na manžela je pyšná, protože péči o tři děti zvládá jejím pohledem mimořádně dobře.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: