Prezident Zeman nezapomněl na narozeniny Moniky Babišové. Poslal jí krásnou kytici a posvětil navýšení schodku 500 miliard

Prezident poslal Monice Babišové květinu.
Prezident poslal Monice Babišové květinu.
Foto: Twitter / Archiv MB
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 6. 2020

V neděli oslavila manželka premiéra Andreje Babiše své 46. narozeniny. Veřejně jí přál nejen manžel, ale vzpomněl si i prezident Miloš Zeman, který jí nechal poslat krásnou květinu, informoval mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.

"Pan prezident u příležitosti pravidelné pracovní schůzky přátelsky přivítal v Lánech premiéra Andreje Babiše. A předal květinu pro paní Moniku k jejím narozeninám," uvedl mluvčí na svém účtu na Twitteru.

Zeman se pořádně plácl přes kapsu. Ve svazku květin lze najít poměrně drahé lilie, ale i jiné druhy rozkošných květů, které by potěšily každou ženu. Takový dar Monika Babišová od hlavy státu zřejmě nečekala. Oba politici se následně společně vyfotili v rouškách.

Babiš se se Zemanem setkal v rámci diskuze kvůli rekordnímu schodku rozpočtu 500 miliard korun, pro který zatím menšinová vláda nemá podporu Sněmovny. Hovořili o něm na zámku v Lánech. Podle Babiše prezident souhlasí, protože vidí, že se peníze neprojí, ale investují.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.