Přijala ji lépe než ostatní. Danielu Písařovicovou si už oblíbila potenciální tchyně. Takhle se Hana Gregorová měla k partnerce svého syna Ondřeje

Hana Gregorová a Daniela Písařovicová
Hana Gregorová a Daniela Písařovicová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 6. 2022

Ondřej Gregor Brzobohatý (39) se ve čtvrtek objevil ve společnosti na premiéře svého muzikálu Slunce, seno, jahody v Hudebním divadle Karlín s novou partnerkou Danielou Písařovicovou (43). Nejenže svůj vztah už neskrývají a fotografům ochotně pózovali, ale je zřejmé, že si novou známost svého syna oblíbila i Hana Gregorová (69). Ta byla v minulosti k jeho expartnerkám, manželku Taťánu Kuchařovou (34) nevyjímaje, dost kritická. S moderátorkou si ale na akci něco důvěrně špitaly a dobře se bavily.

Hudebník loni oznámil rozchod s manželkou, bývalou Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou. Modelka svého muže obvinila, že jí byl nevěrný už v době, kdy se snažili o početí potomka, ten ale vše popřel s tím, že za rozpadem manželství stojí chyby na obou stranách.

Když se objevily zprávy o jeho vztahu s Danielou Písařovicovou, bývalou moderátorkou České televize, oslovila redakce ŽivotvČesku.cz ohledně vyjádření muzikantovu matku Hanu Gregorovou.

Herečka slovenského původu ale byla ještě před dvěma měsíci skoupá na slovo a o synově nové lásce nechtěla mluvit. "Raději nebudu vůbec na nic odpovídat, protože by to stejně určitě bylo zase něco bulvárního," odpověděla pro ŽivotvČesku.cz vdova po Radku Brzobohatém (†79).

Nyní se zdá, že si moderátorku internetové televize oblíbila. Na rozdíl od své stále ještě snachy, ke které se zrovna lichotivě nikdy nevyjadřovala. "Nechci to shazovat, ale pro mě Miss World neznamená, že je to značka něčeho kvalitního," uvedla tenkrát pro deník Aha!.

Každopádně po včerejšku to vypadá, že se dámy sblížily a Daniela Písařovicová by se mohla stát první ženou, kterou by si zpěvákova matka po jeho boku dokázala představit.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.