Přímo krasavice má doma Leoš Mareš. Moderátor se pochlubil snímkem manželky jen v plavkách s roztomilou dcerou

Monika Marešová a Leoš Mareš
Monika Marešová a Leoš Mareš
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 6. 2022

Oblíbený moderátor a příležitostný zpěvák Leoš Mareš (46) se na sociální síti pochlubil fotografií pohledné manželky Moniky (41), která tři měsíce po porodu dcery Alex vypadá, jako by ani nikdy nebyla těhotná. Na fotografii, kterou zveřejnil její hrdý manžel, zapózovala v plavkách a s roztomilou Alex v náruči. "Věřím, že po mamince bude Alex krásná a hlavně zdravá," uvedla pro ŽivotvČesku.cz rozněžnělá zpěvačka Šárka Vaňková.

V poporodním období je řada žen nejistá ze své postavy a do plavek se jim tak příliš nechce. To však neplatí pro Moniku Marešovou, rozenou Koblížkovou, která si na nedostatky v souvislosti s mateřstvím rozhodně stěžovat nemusí. Tři měsíce po porodu totiž vypadá přímo fantasticky, a pokud nějaké nedokonalosti na její figuře jsou, nejspíš by si jich nikdo nevšiml.

Zatímco vzorný otec Leoš Mareš vyrazil za prací do Polska, své holky mezitím vyslal na chalupu, kde mohou v klidu a nerušeně odpočívat a užívat si pěkně strávený rodinný čas.

Za postavou Moniky Marešové prý není žádné tajemství, ale přirozený pohyb. Pohledná maminka se dokonce nedávno pochlubila na sociálních sítích, že vyráží na poměrně dlouhé a dynamické procházky s kočárkem.

"Takové naprosté minimum, které by žena měla mít, je zhruba 12 hodin chůze nebo podobného pohybu týdně. To se ale nebavíme o hubnutí, ale o tom, aby byl člověk zdravý. Ještě za socialismu měla přitom průměrná maminka na mateřské tak 28 hodin pohybu týdně, což už je množství, které se na kondici projevit mohlo," uvedla pro ŽivotvČesku.cz lékařka Kateřina Cajthamlová jako inspiraci pro maminky, které by se rovněž chtěly vydat touto cestou.

Pokud jde o Moniku Marešovou, podle toho, jaké má se svou postavou výsledky, je vidět, že rozhodně nezahálí a bere si všechna fitness doporučení opravdu k srdci.

Zatímco pro Moniku Marešovou je nyní všechno nové, protože malá Alex je jejím prvním dítětem, její manžel již zažívá otcovství potřetí. Z minulého manželství má totiž dva syny, Matěje a Jakuba. Jaké je být otcem malé princezny, je však novinka také pro něj. Podle zveřejněných fotografií si to však hrdý otec zatím velice užívá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.