Přímý vzkaz pro premiéra, který se chlubil fotkou z koncertu Ewy Farne. Cítím se zneužitá, reagovala zpěvačka

Zpěvačka Ewa Farna
Zpěvačka Ewa Farna
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 8. 2021

Na české scéně jsou umělci, kteří nechtějí být jakkoli spojováni s politikou a vyhýbají se tomu velkým obloukem. Premiér Andrej Babiš (66) navštívil koncert Ewy Farne (27) ve Vinařství Johann W v Třebívlicích a fotkou z akce se pochlubil na svém Facebooku. To zpěvačku přimělo reagovat a neváhala mu poslat vzkaz, kterým dala jasně najevo, že jeho přítomnost nebyla žádoucí.

Ewa Farna patří k hvězdám nejen české hudební scény a vždy se držela zásad, že své jméno nebude spojovat s politikou. Na její koncert ve Vinařství Johann W v Třebívlicích, které se nachází v Ústeckém kraji, se vydal premiér Andrej Babiš. Na místě si udělal »selfíčko«, kterým se pochlubil na sociálních sítích.

"Koncert Ewy Farne ve Vinařství Johann W ve Třebívlicích jsem si moc užil," okomentoval snímek. To však nechtěla přejít sama zpěvačka, které se jeho účast na akci dotkla.

"Snažím se lidi skrze hudbu spíš spojit a politiku na koncerty netahat. A je mi hodně nepříjemné, že jste ji tam přivedl. Cítím se zneužitá," napsala razantně Ewa Farna jako komentář pod fotku předsedy hnutí ANO, která vzbudila vlnu reakcí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.