Princ Harry a Meghan jsou dvojnásobnými rodiči. Holčička dostala jméno Lilibet

Princ Harry s manželkou Meghan
Princ Harry s manželkou Meghan
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 6. 2021

Princ Harry (36) se svou manželkou Meghan Markelovou (39) se stali dvojnásobnými rodiči. Vévodkyně ze Sussexu na svět přivedla očekávanou dceru. Oba rodiče se shodli již dříve na jménu Lilibet »Lili« Diana Mountbatten-Windsor. Děvčátko přišlo na svět v nemocnici v Santa Barbaře v Kalifornii v pátek.

Britský princ Harry a jeho manželka, kteří opustili Velkou Británii a žijí za oceánem, se stali dvojnásobnými rodiči. Pro Meghan a Harry je to úžasné o to více, protože vévodkyně loni v létě potratila.

Očekávaná holčička po příchodu na svět podle informací britského deníku Daily Mail vážila téměř 3,5 kilogramů. V současnosti je už se svou maminkou doma. Tam na ně čekal bratříček Archie, kterému v květnu byly dva roky.

Harry a Meghan oznámili už v únoru, že čekají svého druhého potomka černobílou fotografií, kterou pořídil jejich přítel Misan Harriman.

Druhé dítě ostře sledovaného páru bude mít jen teoretickou šanci, že by někdy usedlo na britském trůnu. Bude až osmé v pořadí, co se týče nástupnictví. Pro královnu Alžbětu II. (94) to bude desáté pravnouče.


Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.