Reklama:

Princ Harry a Meghan Markleová se pochlubili rozkošnou dcerkou. Roční Lilibet Diana je celá tatínek, mamince se ani trochu nepodobá

Princ Harry s manželkou Meghan
Princ Harry s manželkou Meghan
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 6. 2022

Je tomu už více než rok, co na svět přišel druhý potomek prince Harryho (37) a vévodkyně Meghan Markleové (40). Jejich dcera Lilibet Diana se narodila 4. června 2021 a už je nepřehlédnutelné, jak moc jde do podoby tatínkovi. Právě ten pro magazín People promluvil o tom, jaká holčička je.

Reklama:

V životě prince Harryho a Meghan Markleové došlo za poslední roky k výrazným změnám. Odešli z královské rodiny, odstěhovali se do Ameriky a před rokem se stali dvojnásobnými rodiči poté, co se jim začátkem června narodila dcera Lilibet Diana. Ta dostala jméno podle přezdívky královny Alžběty II. (96) a podle zesnulé matky prince.

Reklama:

Lilibet Dianě už je rok a užívá si dětství po boku tříletého bratříčka Archieho. Princ Harry a jeho choť si velmi zakládají na tom, aby soukromí jejich dětí bylo co nejvíce chráněno, a proto jejich snímky zveřejňují jen naprosto výjimečně. Nyní se rozhodli fanoušky potěšit novými snímky dcery, které ukazují, jak krásná holčička z ní roste.

Pro bývalého královského rebela je rodina prioritou. "Když jsem byl v armádě, rozhodl jsem se, že z ní odejdu, až budu mít manželku. Nechtěl bych být na místě jejím a dětí, kdyby se mi ve službě něco stalo. Tu bolest už jsem viděl a jsem rád za to, co jsem si zvolil. Archie roste jako z vody a pro Lilibet je teď důležité, aby s ním držela krok. Když jí bylo 10 měsíců, začala chodit," pochlubil se princ Harry v rozhovoru pro magazín People.

Nové fotografie malé Lilibet Diany zveřejnil s povolením rodiny fotograf Misan Harriman, aby tak holčičce vzdal hold po jejích narozeninách. Díky nim je více než jasné, že podoba s princem Harrym je naprosto nepřehlédnutelná. Rozkošná dívenka má totiž jeho oči a zrzavé vlasy. Naopak mamince, bývalé herečce, se vůbec nepodobá.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: