Princezna Catherine vynesla podruhé stejné náušnice za pouhé 2000 korun. Jejich význam odhalil slavný šperkař, koupit je lze na internetu

Princezna Catherine
Princezna Catherine
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 2. 2023

Princezna Catherine (41) je známá tím, že často nakupuje oblečení v konfekci. Na rozdíl od řady jiných celebrit nemá problém vynést stejný outfit či šperk několikrát. Nedávno tak například vyrazila do společnosti s náušnicemi, jejichž cena se pohybuje v přepočtu kolem 2000 korun. Kromě toho ji zdobily již podruhé. Pro ŽivotvČesku.cz uvedl britský klenotník Maxwell Stone, že ornament na šperku má připomínat strop v londýnské Královské opeře.

Princezna Catherine byla pozvána na akci pro Královské nadační centrum pro předškolní děti v Londýně. Pro tuto příležitost zvolila zářivě červený kostýmek od návrháře Alexandra McQueena, který jí velmi sedl, stejně tak asi jako vše, co si krásná brunetka obléká.

Princezna z Walesu doplnila svůj outfit také párem mohutných náušnic, které reprezentují její zálibu v udržitelnosti. Bylo to totiž již podruhé, kdy je do společnosti vynesla. Poprvé to bylo loni v červnu, když si je oblékla při příležitosti odhalení nového památníku ve Waterloo.

Náušnice vyrobila londýnská značka Chalk a na svém webu tyto i podobné šperky prodává v cenách kolem 2000 korun. Rozhodně tedy nejde o záležitost pouze pro aristokraty.

"Na náušnicích je zajímavé především to, že vzdávají hold londýnské Královské opeře. Podle autora náušnic mají ozdobné geometrické prvky na náušnicích připomínat strop hlediště hlavní scény v budově opery," uvedl v tiskové zprávě pro ŽivotvČesku.cz klenotník Maxwell Stone, který se zabývá šperky, které nosí příslušníci britské královské rodiny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.