Připravena na plavkovou sezonu. Dara Rolins se pochlubila perfektní postavou

Dara Rolins
Dara Rolins
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 2. 2023

Popová královna Dara Rolins nedávno oslavila padesátku, její figura ale hravě strčí do kapsy i mnohem mladší ženy. Jako důkaz se na sociální síti pochlubila fotografií svého těla v plavkách, na kterém není snad ani gram tuku. Tyto půvaby si již přes rok užívá fotbalová legenda Pavel Nedvěd (50), přestože zpočátku jeho vztahu s krásnou umělkyní nikdo příliš nevěřil, a to především kvůli tomu, že každý z nich žil v jiném státě. Psycholog Jeroným Klimeš (55) tehdy pro ŽivotvČesku.cz uvedl, že vztahy na dálku nemívají příliš dlouhého trvání. Láska blond zpěvačky a bývalého fotbalisty je tak nejspíš výjimka potvrzující pravidlo.

Dara Rolins se netají tím, že má velmi kladný vztah ke sportu. Ráda se věnuje například józe, která jí pomáhá udržet si mladistvou pružnost, která s přibývajícími léty rozhodně není samozřejmostí, ale závisí na tom, kolik je pro ni člověk ochotný udělat. Nevyhýbá se ale ani fitness. Na sociální síti Instagram se nyní pochlubila tím, jak vyrýsovanou figuru jí cvičení zaručilo.

V plavkách vypadá plavovlasá diva výborně a je znát, že na své figuře opravdu pracuje. Vedle svého partnera, fotbalové legendy Pavla Nedvěda, vypadá proto výborně a jistě není chybou říci, že se jedná o jeden z nejkrásnějších párů českého showbyznysu.

Vztah slovenské zpěvačky a nyní už končícího viceprezidenta fotbalového Juventusu započal loni v létě a podařilo se ho tajit až do zimy. Krásná dcera Pavla Nedvěda na konci loňského roku na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz ale rozmetala veškeré spekulace, když odpověděla na dotaz, zda vztah jejího otce a Dary Rolins znamená stěhování zpět do ČR. "Žádné stěhování do Čech rozhodně v plánu nemáme," uvedla Ivana Nedvědová. Teď ale může být do budoucna vše jinak, protože koncem loňského roku Pavel Nedvěd v Juventusu skončil. Důvodem mělo být vyšetřování nekalých finančních praktik v klubu.

Zpěvačka Dara Rolins o žádném muži nemluvila od doby, kdy došlo na rozchod s raperem Rytmusem (46) v roce 2018. Pavel Nedvěd oproti tomu před Darou Rolins prožil v roce 2020 více než vztah s jezdkyní na koních Lucií Anovčínovou. Nakonec se ale měl vrátit k manželce Ivaně, se kterou si řekli své »ano« v roce 1994 a mají spolu dvě děti - Ivanku a Pavla juniora. Manželství ale skončilo rozvodem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.