Přistihla manžela v posteli se svou babičkou, tak ho 39krát přejela svým teréňákem

Přistihla manžela v posteli se svou babičkou, tak ho 39krát přejela svým teréňákem
Přistihla manžela v posteli se svou babičkou, tak ho 39krát přejela svým teréňákem
Foto:
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 4. 2020

Zdrcená manželka se rozhodla pomstít svému manželovi. Před několika dny ho totiž přistihli při sexu se svou babičkou. Proto sedla do rodinného SUV a muže několikrát přejela. Jako zázrakem přežil, ale jeho stav je kritický.

V městečku Richmond v americké Virginii bylo o víkendu veselo. Policisté v nočních hodinách vyjížděli do jindy klidného sousedství, kde žena za volantem SUV rozpoutala peklo. Těžkým autem jezdila tam a zpátky po svém manželovi.

Ten se přitom už vůbec nehýbal a pod koly vozu bezvládně ležel. Celkově ho přejela 39krát! Policistům se ženu podařilo zastavit, ale uklidnit se nedala. 28letá Samantha Warrens byla agresivní i po vystoupení z auta.

"Strážníci se jí snažili přečíst její práva, ale marně. Neustále řvala na svého bezvládného muže, aby šel do pekla," informovaly místní noviny

Babička ve spodním prádle

Podplukovním Smith médiím řekla, že když už měla Samantha želízka na rukách, z domu se vynořila její babička v krajkovém spodním prádle. Policistům řekla, že se její vnučka vrátila z práce o něco dřív než obvykle, takže ji přistihla při sexu s jejím manželem.

"Oba jsme byli nazí a v poloze 69. Tak ji to trošku zvedlo mandle," vypověděla čiperná babička. "Musím říct, že tohle je jeden z nejzvrácenějších případů nevěry, o kterém jsem kdy slyšel. I tak je ale nelegální na to reagovat tak jako Samantha," prohlásil Smith.

Muže letecky přepravili do nemocnice, je v kritickém stavu a nejspíš nepřežije. Jeho žena je obviněna z 57 přestupků a z vraždy, zatím ve stadiu pokusu.

Poznámka: Věrohodnost této zprávy se zcela nepodařilo ověřit, proto je zařazena v rubrice fake news a slouží pouze k pobavení.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.