Přítel Alice Bendové se proměnil z cvalíka na fešáka. Michal má dole 16 kilogramů, prozradila

Alice je pyšná na svého partnera Michala
Alice je pyšná na svého partnera Michala
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 11. 2020

Přítel půvabné Alice Bendové (47) se za poslední dobu změnil k nepoznání. A rozhodně mu to aktuálně hodně sluší. Dieta a cvičení udělaly své a jeho břicho vypadá jako pekáč buchet. "Celkem za celý rok shodil už šestnáct kilogramů," prozradila oblíbená herečka, která je na Michala patřičně pyšná, protože má doba slušně vyrýsovaného chlapa.

"Když to vezmeme do detailu, tak Michal hubne celý rok, v květnu ale změnil stravování a najel na protein, na švédskou dietu, ale pouze v rámci svačin, jinak jedl normálně. A od ledna se úplně vyhnul jakémukoliv alkoholu kromě nealko piva," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Alice, která rozhodně za svým partnerem nezaostává. Půvaby Alice totiž pravidelně oceňují její fanoušci na sociálních sítích, a to zejména kvůli tomu, že se sem tam pochlubí snímkem, na němž vyniká její moc pěkně tvarovaná postava.

Aktuálně herečka prožívá stejně jako všichni období restrikcí těžce. "Už mě to samozřejmě nebaví stejně jako všechny, ale musíme vydržet. Ideální by bylo, aby ještě vláda neotevírala všechno najednou, ale postupně, abychom opět v lednu zase neměli úplně všechno zavřené. Uvidíme, snad to brzy skončí," dodala pro ŽivotvČesku.cz Alice, která pravidelně cvičí s partnerem a lze rozhodně říct, že společně tvoří velmi atraktivní pár.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.